Shah Rukh Khan'ın Yolunda Kamp Yapanlar Derneği

Valla komik bir haber mi desem...hayranlık mı desem...heves mi desem bilemedim. Biz burada haberleri yayınlarken bazıları kralın yakınına kamp kuruyor kamp. Hayatımda gördüğüm en ilginç haber başlıklarından biri :) 

Shah Rukh Khan, neredeyse otuz yıldır en çok sevilen ve aranan oyunculardan biri ve yeni nesil film yapımcıları bile onunla çalışmak istiyor. Bengaluru merkezli bir film yapımcısı olan Jayanth Seege, son incelemede oldukça benzersiz bir yeni yıl kararı aldı. Shah Rukh Khan'ın filminde olmasını istediğine karar verdi ve hayalini gerçekleştirmek için Mumbai'ye uçtu. Sonrası daha bir garip.

Shah Rukh’un ikametgahı Mannat’ın dışında kamp yapan Jayanth, sosyal medyasında neler yaptığıyla ilgili düzenli olarak güncellemeler yayınlıyor. Gezisine dört gün kala Jayanth, Shah Rukh Khan'nın yanıtını beklerken sahilde vakit geçiriyor. Hepsi bu kadar değil, yerliler onun gönderilerini tanıtıyordu, bu yüzden Kral Khan onları görüyor ve Seege’nin isteğine cevap veriyor.

Ayrıca içinde Shah Rukh Khan olan film için bir poster hazırlamış ve filmin adını Project X koymuştur.

Adam valla hayalinin peşinden koşmuş :) Yakalarsın umarım.

Kaynak:

https://m.filmfare.com/news/bollywood/a-young-filmmaker-camps-outside-mannat-to-pitch-his-film-story-to-shah-rukh-khan-45730.html
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?