Shahid Kapoor'dan Yepyeni Bir Proje

Shahid Kapoor’un son projesi Kabir Singh gişede ona büyük rakamlar kazandırdı (bu Türkiye için geçerli değil çünkü burada çoğunlukla beğenilmedi) ve kısa bir süre önce bir kriket oyuncusu oynarken görüleceği Jersey için çekimleri tamamladı. Shahid, Jersey'den sonra Raj-DK’nin web dizisiyle geri dönecek ve başarılı oluşunun ardından yeni projeler imzalayacak. Raporlara göre Shahid Kapoor, Rakeysh Omprakash Mehra’nın Mahabharata uyarlamasında Karna rolünü oynayacak.

Filmin modern bir çağdaş uyarlama mı olacağı yoksa orijinal mitolojik olay örgüsüne mi sadık kalacağı henüz belli değil. Ancak, bildiğimiz şey, filmin Shahid’in karakteri, Surya'nın ruhani oğlu ve Duryodhana’nın arkadaşı Karna’nın bakış açısına dayanacağı. Rakeysh Omprakash Mehra her zaman Karna'ya dayanan bir proje yapmak istemiştir ve şimdi uzun zamandır hayalini gerçeğe dönüştürüyor olacak.

Yapımcının Ronnie Screwvala ve başrol oyuncusunun Shahid Kapoor olduğu proje geçici olarak Karna adıyla anılıyor ve Jersey'li oyuncunun en çok faturalandırılan projelerinden biri olduğu söyleniyor. Yani sanırım çok fazla gelir elde edecek Shahid bu filmden.

Ayrıca not düşmek istiyorum ki, Rang De Basanti'den anladığım kadarıyla Rakeysh Omprakash Mehra çok iyi bir yönetmen. Filme inancım tam ama mitolojik...pek bana göre değil sanırım.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/shahid-kapoor-star-karna-rakeysh-omprakash-mehras-adaptation-mahabharata/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?