Sidharth Malhotra, Ajay Devgan ve Rakul Preet Filmlerini Duyurdular

 Ajay Devgn, Sidharth Malhotra ve Rakul Preet, Indra Kumar'ın yöneteceği yeni filmleri Thanks God (Şükürler Olsun)'u bugün duyurdu. Üç oyuncu Twitter hesaplarından yeni filmlerini duyurmanın heyecanını paylaştı. Hatta Sidharth bir fotoğraf yayınlamıştı ama bu filmden miydi, hatırlamıyorum.

Ajay Devgn tweet attı, "@SidMalhotra, @Rakulpreet ve başrollü bir hayat komedisi olan bir sonraki filmim olan #ThankGod'u duyurmaktan mutluluk duyuyorum. @ Lndra_kumar_9 tarafından yönetilen film, 21 Ocak 2021'den itibaren sinemalarsa gösterime girecek." Sinemalarda gösterime girecek olması iyi olmuş, özledi insanlar da.

Rakul da benzer bir tweet paylaştı ve Sidharth Malhotra, Ajay Devgn ile ilk kez ekran alanını paylaşmaktan 'istekli' olduğunu söyleyerek tweetine duygularını ifade etmeye başladı. Daha önce filmini izlediğimi hatırlamıyorum o yüzden yorum yapamayacağım kendisine. 

Şimdi bu kesinlikle oldukça ilginç bir oyuncu kadrosu.  Ajay'in düz yüzlü komedisi bizi her zaman yerde kahkahalarla yuvarlatsa da, Sidharth için ilk kez bir komedi türünde başrol oynayacak. Rakul, daha önce De De Pyaar De (Ajay Devgn) ve Aiyaari'de (Sidharth Malhotra) hem oyuncularla rol almış hem de iki oyuncuyla olan kimyası seyirciler tarafından beğenilmiştir. İndra Kumar markalı komedi filminin üçlü için nasıl çalıştığını görelim.

Rakul Preet ve Ajay Devgn ayrıca Amitabh Bachchan'ın da rol aldığı yönetmenliği Mayday'de birlikte çalışıyor.

Kaynak:

https://m.filmfare.com/news/bollywood/ajay-devgn-sidharth-malhotra-rakul-preet-announce-their-new-film-thank-god-45661.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?