Son Zamanlarda Neden Ranbir-Alia ve Ranveer-Deepika Çiftleri Birlikte Görülüyor?

 Bunu bir tesadüf olarak adlandırmayı tercih ediyorlar, ancak aileleri ile seyahat ettiklerini düşünmek oldukça garip bir şey. Bir de tatile çıkıyorlar, aynı yerdeler. 

Alia Bhatt, Ranbir Kapoor, Deepika Padukone ve Ranveer Singh'in Ranthambore gezilerinden turlar yaparken, 2021'de aynı yeri seçen çiftler hakkında konuşuluyor. Birbirlerinden habersiz rezervasyonları yaptıkları söyleniyor. Hmm...

 Aileleriyle seyahat ettiklerini düşünürsek, bunu bir tesadüf olarak adlandırmayı tercih ediyorlar, ancak oldukça garip bir şey.  Yine de, oraya varana kadar kimsenin varış noktası hakkında bir fikri yoktu.

Alia ve Ranbir'in nihayet yolculuğunda ilişkilerini resmileştireceklerine dair söylentiler de yaygındı.  Ancak bu söylentiler asılsızdı.

 Kareena ve Karisma'nın babası deneyimli oyuncu Randhir Kapoor bir röportajda, "Bu doğru değil. Ranbir ve Alia bugün nişanlanacak olsalardı, ailem ve ben de onlarla orada olurduk. Ranbir, Alia ve Neetu oraya tatil ve yeni yılı kutlamak için gitti. Nişan haberleri doğru değil." dedi.

Acaba neler oluyor?

Kaynak:

https://www.mid-day.com/articles/alia-bhatt-ranbir-kapoor-deepika-padukone-and-ranveer-singhs-ranthambore-trip-just-a-coincidence/23171274Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?