SRK ve Kajol Tekrar Mı Bir Araya Gelecekler?

Haber başlığı, inanıyorum ki beni heyecanlandırdığı kadar sizleri de heyecanlandırmıştır... Uzatmayacağım, habere direkt geçiş yapacağım Sevgili okuyucularımız...

Rajkumar Hirani, zamanımızın en yetenekli ve ticari olarak başarılı film yapımcılarından biridir, bu nedenle, onun herhangi bir yeni filmi maksimum heyecan yaratır.  (mesela 3 idiots, PK) Herkes Shah Rukh Khan'ın bir sonraki projesini duyurmasını bekliyor.  Her ikisinin de birlikte bir film çekeceği duyulurken ve yakında duyurunun yapılması beklenirken, şimdi Kajol Devgan ve Kareena Kapoor Khan'ın SRK karşısında romantik başrolü oynaması için işe koyulduklarini duyduk.

Bir kaynak şöyle diyor: “Kareena Kapoor Khan'ın sözleşme imzalandığına dair haberler çıksa da, yapımcı, Sanju'dan sonraki filminde Shah Rukh-Kajol çiftini bir araya getirmeye hevesli görünüyor. Bu heyecan verici bir kombinasyon ve yönetmen Kareena ile daha önce 3 Idiots'ta çalışmış olsa da, Hirani'nin daha önce onunla çalışmadığı için Kajol'a rol vermek istiyor. Bu, aşkı yeniden keşfeden bir çiftin olgun, yoğun bir aşk hikayesi ve hem Hirani hem de SRK, Kajol'un bu projede yer almasına istekli.

Görünüşe göre, Shah Rukh ona film konseptini anlattı ve Kajol fikri sevdi. Senaryo hala tamamlanıyor ve uygun bir anlatımın gerçekleşmesi ve modalitelerin (tarihler dahil) çalışması biraz zaman alsa da, Kajol filmi çekmeyi kabul edebilir. Shah Rukh ve o en son Rohit Shetty’nin Dilwale (2015) filminde birlikte çalıştılar ve her ikisi de gişe rekorları kıran filmleri paylaşırken, Kareena’nın SRK ile filmleri de başarılı olmadı. Özellikle Dilwale, Türkiye'deki hayranların çoğu için bir hayal kırıklığı oldu (çevirmen notu).

Kajol ve Shah Rukh bir Hirani filminde birlikte görünürse, bu muhtemelen yılın ilanı olacak.  SRK-Kajol-Hirani'nin patlayıcı kombinasyonu izlemek için bir zevk olacak! "

Shah Rukh ve Rajkumar Hirani, birlikte bir proje yapmayı tartışmak için geçen yıl düzenli olarak bir araya geldi ve şimdi neredeyse kesinleşti.

Kaynak, filmin yönetmenliğini Hirani ile birlikte Hirani ve SRK’nın yapım evi Red Chillies’in ortak yapımı olacağını ekliyor. Hirani kendi sancağını dalgalandıracak.  SRK ve Hirani'nin görüştüğü film, tüm Hirani filmlerinde olduğu gibi içinden güçlü bir duygusal bağın geçtiği romantik bir dram olacak. Raju Ban Gaya Gentleman gibi filmlerde Shah Rukh'un üstün olduğu türden bir rol olacak.

Aslında, altın kalpli bir adamı oynayan oyuncu için özel olarak yazılmış bir rol.  Kaynak ekliyor: “Hirani'ninki için Kajol ile Kareena arasında son seçimin kim olduğunu görmek ilginç olacak. Her ikisi de mükemmel oyuncular, ekranda harikalar ve bu yıl Tanhaji ve Good Newwz'da gişe rekorları kırdılar. "

İnanılmaz mutluyum şu an!

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?