'Sultan' Filminin Başrolü Anushka Sharma Yerine Aslında Kim Olacaktı? #tbt Haber

Şimdi hepimiz Sultan'ın sadece para konusunda iyi olduğunu düşünmüyoruz. Aynı zamanda 2016'da gişede 300.45 crore net kazanan Sultan, ancak aynı zamanda sınıfların yanı sıra kitleler tarafından da beğenilen Salman Khan'ın en sevilen filmlerinden biri olarak yerini alıyor. Aslında, aynı yıl gişe rekorları kıran başka bir güreş filminden daha çok keyif aldığını iddia edenler de var: Aami Khan'ın Dangal'ı, hem yurt içinde hem de tüm zamanların en yüksek hasılat yapan Bollywood filmi oldu. İkisi aynı yıl vizyona girmişti ve ikisinin de konusu güreşti, bilirsiniz ki.

Bu yüzden, herkesin çok iyi bildiği gibi, Sultan, Salman Khan ve Anushka Sharma'nın ekranda ilk kez bir araya gelmeleri, sevimli kimyalarının filmin bu kadar iyi görünmesinin başlıca nedenlerinden biriydi. Ancak, Anushka Sharma'nın Aarfa rolü için ilk tercih olmadığını biliyor muydunuz? Filme yakın kaynaklar ilk olarak Deepika Padukone'ye teklif edildiğini iddia ediyor.

Bu yeterince şaşırtıcı değilse, Anushka'nın rol için ikinci seçenek olmadığını okuyana kadar bekleyin. Deepika Padukone teklifi geri çevirdikten sonra, kaynaklarımız Sultan'ın başka bir YRF favorisi olan Parineeti Chopra'ya teklif edildiğini ve yine reddedildiğinde yapım evinin diğer mavi gözlü kızı Anushka'ya kaldığını öğreniyoruz. Sultan'ın ikinci yarısında Salman'ın MMA koçu rolünü takdire şayan bir şekilde oynayan Randeep Hooda'nın bile, başlangıçta Sanjay Dutt'a önerilen rol için ikinci seçenek olduğunu bilmek de ayrıca sizi şaşırtacak. E desenize oyuncular sürekli değişmiş... Ayrıca Parineeti Chopra bu rolü kabul etseydi en iyi filmini çıkarırdı. Çoğu filmi flop oluyor çünkü. Ama yine de hayırlısı buymuş, Anushka'yı Aarfa olarak görmek beni çok mutlu ediyor!

Bu arada, bu filmden favori şarkım Baby Ko Bass Passand Hai dinlemeden geçmeyin!

Kaynak:

https://www.bollywoodlife.com/web-series/tuesday-trivia-did-you-know-about-the-tandav-in-casting-that-happened-for-ali-abbas-zafars-sultan-1763241/
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?