Taapsee Pannu Sessizliğini Bozdu!

Shah Rukh Khan sonunda Siddharth Anand'ın yönettiği, çok beklenen film Pathan için çekim yapmaya başladı, biliyorsunuz ki. Filmin çekimleri 2021'in ortalarında tamamlanacak ve süperstarın Rajkumar Hirani'nin bir sonraki projesinin yönetmenliğine geçmesi bekleniyor. Rajkumar Hirani...En sevdiğim yönetmen ve senarist. Sana güvenim büyük.

Çekimleri birkaç ay uzakta olmasına ve piyasaya sürülmesi ancak 2022'nin ortalarından sonra beklenmesine rağmen, söylentiler ortalıkta bayağı bir dolaşıyor. Ne de olsa Rajkumar Hirani, gişe rekorları kıran bir yönetmen ve beş filminin tümü büyük hasılatlara sahip. Ve SRK'nın yüzde rekoru olan böyle bir film yapımcısıyla işbirliği yapması, onu sadece hayranlar arasında değil, aynı zamanda ticarette de sıcak bir film haline getirdi.

Geçen hafta, bir haber, sosyal bir drama olarak lanse edilen bu filmin yapımcılarının bir başrol oynadığı tahmininde bulundu. Ve bu şanslı kişi Taapsee Pannu. Haberde ayrıca, oyuncunun yılın ikinci yarısında bu filmin çekimleri için randevusunun kapalı tutulması istendiği belirtiliyor.

İlginç bir şekilde, Eylül 2020'de bile, Pink (2016 - ki efsane bir filmdir) ve Thappad (2020) aktrisinin Rajkumar Hirani’nin filmine katıldığı yönünde tahminler yaygındı.  Geçen hafta yayınlanan haber raporunda, hayranlar bir kez daha en sevdikleri süperstarın oyuncuyla gerçekten romantizm yaşayıp yaşamayacağını internette tartışmaya başladı.

Bollywood Hungama, Taapsee Pannu'ya ulaştı ve ona söz konusu filmi gerçekten imzalayıp imzalamadığını sordu.  Dedi ki, "Böyle bir film yaparsam ve ne zaman yapıyorsam, sorulmadan duyurmaktan mutluluk duyacağım ."

Bu arada, Taapsee Pannu birden fazla film çekmekle meşgul. Karantina sonrası çektiği ilk film, Vikrant Massey ile birlikte başrolünü paylaştığı Haseen Dillruba oldu ve ardından Vijay Sethupathi ile birlikte rol aldığı Tamil filmi geldi.  Daha sonra spor draması Rashmi Rocket için eğitim aldı ve çekim yapmaya başladı. Bir süre önce, çılgın gerilim filmi Looop Lapeta'nın çekimlerine de başladı. Bu iki filmi tamamladıktan sonra kriket oyuncusu Mithali Raj üzerine bir biyografi olan Shabaash Mithu'ya geçecek.

Shah Rukh Khan ve Taapsee Pannu daha önce Badla'da birlikte çalıştılar. Ancak SRK oyunculuk yapmadı ve Amitabh Bachchan'ın da rol aldığı bu geriliminin yapımcısıydı. 2019'da piyasaya sürülen sürpriz bir süper hit oldu ve gişede 87.99 crore Rs topladı. Bayağı büyük bir hasılat elde etmiş. Badla filmi süperdir, herkesin izlemesini tavsiye ederim. Amitabh reis de güzel oyuncu Taapsee de oyunculuklarını konuşturmuşlar. Eğer ki ileride muhtemel böyle bir film varsa, izlemekten büyük bir zevk alacağım inşallah!

Kaynak:

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?