#tbt Haberler Köşesi - Kajol ve Ajay Devgan'ın Evliliği Hangi Sorunlarla Karşılaştı?

Kajol ve Ajay Devgan çifti, dört yıl çıktıktan sonra 1999'da dünya evine adım attılar. Ajay Devgan'ın ebeveynleri evliliğe onay vermişken, Kajol, babasının 24 yaşındayken evliliğine itiraz ettiğini açıkladı.

Ajay Devgan ve Kajol'un Bollywood'daki en sevimli çiftlerden biri olduğu inkar edilemez. İkili, Hulchul setlerinde tanışmış ve arkadaş olmuştu. Bu onların birlikteliklerine vesile olmuş demek ki.

Ajay ve Kajol, eski sevgililerinden şikayet etmekten akşam yemeğine ve gezintiye çıkmaya kadar, birlikte olmaları gerektiğini anlamıştı. Yani birbirleri ile dertleşerek aslında birbirlerini gayet iyi anladıklarının farkına varmışlardı, diyebiliriz bir çevirmen notu olarak. Çift, dört yıl çıktıktan sonra 1999'da evlendiler. Ajay'in ailesi evliliğe onay vermişken, Kajol, babasının 24 yaşındayken evliliğine itiraz ettiğini açıkladı.

"Babam 24 yaşında evlenmeme karşıydı. Evlenmeden önce daha çok çalışmam gerektiğini söyledi. Annem benim en büyük destekçimdi ve içgüdülerimle dayanarak gitmemi söyledi. Etrafımdaki herkes her zaman benim yanımda olduğu için şanslıydım. Tam olarak yapmak istediğimi yaptım. Ataerkillikle yüzleşmek zorunda değildim. Ya da farkında olmadan bununla yüzleştim, çünkü bazı durumlar haberim olmadan gerçekleşti.”  Kajol, ailesiyle ilgili bazı anekdotlar paylaştı. Web filmi Tribangha'nın vizyona girmesinden önce Mid-Day'e konuştu tüm bunları.

Ajay ve Kajol 25 yılı aşkın bir süredir evliler (bu beni bayağı bir şaşırttı açıklası) ve iki çocuğu Nysa ve Yug'un ebeveyniler. Geçen yıl Kajol aceleyle evliliğinden bahsetti ve babasının onunla dört gün konuşmadığını söyledi.

"Evlenmeye karar verdiğimizde 4 yıldır çıkıyorduk. Ailesi izin vermişti ancak babam benimle 4 gün konuşmadı. Kariyerime odaklanmamı istedi ama kararlıydım ve o sonunda yola geldi. Yine, bir evlenme teklif yoktu - sadece hayatlarımızı birlikte geçirmek istediğimizi biliyorduk. Evde evlendik ve medyaya yanlış yeri verdik - bugünün bizim günümüz olmasını istedik. Punjabi törenimiz ve Marathi törenimiz vardı!  Ajay'in çaresizce panditi (Hindu din alimi) acele ettirmeye ve hatta ona rüşvet vermeye çalıştığını hatırlıyorum." şeklinde Kajol, Humans of Bombay'a anlatmıştı.

Ajay ile olan ilişkisinden ve her şeyin nasıl başladığından bahseden Kajol, "25 yıl önce Hulchul setlerinde tanıştık - çekime hazırdım ve 'Kahramanım nerede?' diye sordum. Biri onu işaret etti - o  düşünceli bir şekilde bir köşede oturuyordu.

Bu yüzden onunla tanışmadan 10 dakika önce ona ısındım! Sette konuşmaya başladık ve arkadaş olduk. O zamanlar biriyle çıkıyordum ve o da öyleydi - ona o zamanki erkek arkadaşımdan bile yakınıyordum! Yakın zaman sonra, ikimiz de o anki sevgililerimizden ayrıldık.

İkimiz de teklif etmedik - birlikte olacağımız anlaşılmıştı. El ele tutuştan, biz farkına varmadan çok daha fazlasına gitti!  Akşam yemeğine ve o kadar çok geziye çıkardık - O Juhu & I'de, Güney Bombay'da yaşıyordu, yani ilişkimizin yarısı arabadaydı!  Arkadaşlarım beni onun hakkında uyardı - oldukça itibarı vardı. Ama benden farklıydı - tüm bildiğim buydu. "

İtibar desen sende de var be Kajol. Allah daim etsin diyelim, başka ne diyebiliriz ki? En köklü Bollywood çiftlerinden!

Kaynak:

https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/kajol-says-her-father-was-against-her-getting-married-to-ajay-devgn-at-24-my-mom-was-my-biggest-supporter-1761053/amp/
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?