Üstad ve Şirin Oğlandan Yeni Film

 Aankhrn 2 son üç yılda, üzerinde çalışılmakta olan bir film ve ister inanın ister inanmayın, film oyuncu kadrosunda birkaç değişiklik geçirdi. Plan, Anil Kapoor, Amitabh Bachchan ve diğerleriyle birlikte yapmak iken, daha sonra Saif Ali Khan ve Jacqueline Fernandez'in başrolü üstlenmesiyle yerine getirildi. 

Ardından film yine Big B ve Kartik Aaryan'a götürüldü. Ancak ekip için istenilen sonucu vermiyordu.

Şimdi, Y kuşağından bir oyuncuya teklif götürüldüğünü paylaşıyoruz sizlerle. "Ekip şimdi projeye katılmak için Sidharth Malhotra'ya başvurdu. Big B (Amitabh Bachchan) filme çoktan başını salladı. Önceki filmden daha ileriye götürürsek, ikinci bölüm tamamen orijinal bir senaryo olacak ancak aynı öze sahip olacak. Yani bu filmin birinci bir parçası vardı, bu da ikincisi olacak. Sidharth burada kör bir adamın rolünü deneyecek, oysa Big B'nin bu kez ana kötü karakteri mi yoksa kahramanı mı oynadığını görmek gerekiyor. "

Proje, yıllardır çalışılmasına rağmen içine girdiği hukuki sorunlar nedeniyle çıkış yapmadi. Yapımcılar Gaurang'a belli bir meblağ ödemeyi ve onun katılımıyla işini bitirip onsuz devam etmeyi planlıyor. 

"Şimdi, bunun çözülüp çözülmediğini ve Sid'in gelip gelmediğini görmek...Bu arada, Sid, birkaç hafta içinde iki film duyurusu yaptı - Misyon Majnu ve Thanks God.

Kadro güzel görünüyor, merakla beklenen filmler arasında yerini alsın bakalım!

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?