Deepika Padukone ve Sanjay Leela Banshali Arasındaki Soğuk Savaş Neden?

Deepika Padukone ve ünlü yönetmen Sanjay Leela Banshali Ram-Leela, Bajirao Mastani, Paadmavat olmak üzere 3 filmde bir araya geldi. Bu üç film de müthiş hit oldu. Güzel bir kombinasyon oluşturdular ve devamı da bekleniyordu aslında. Ancak kuşların Bollywood Hungama'ya bildirdiğine göre, bu ikili arasındaki bazı şeyler hiç de yolunda değil.
"Sanjay Leela Bhansali, Deepika'ya Gangubai Kathiawadi'de bir dans numarası teklif etti, ancak aktris teklifi reddetti. Yapımcı, daha sonra ona Heera Mandi'de kilit bir rol veya web şovunda bir dans numarası seçme seçeneği sunmaya devam etti. Ancak, Deepika bunun bir parçası olmayı reddetti. "dedi paylaştığı küçük kuş Bollywood Hungama.
Arka arkaya reddedilme, kendisi ve SLB arasında bazı farklılıklar yaratmış gibi görünüyor. Görünüşe göre, Ranbir Kapoor, Alia Bhatt ve Deepika Padukone ile Baiju Bawra yapmaya hevesliydi, ancak aralarındaki soğuk savaş göz önüne alındığında...bir belirsizlik. "Söylenmemiş yanlış anlaşılmaları çözmek için girişimlerde bulunuluyor ve bizler her şeyin çözüleceği ve Deepika'nın Baiju Bawra'yı yapacağı konusunda iyimseriz. SLB, bir aile gibi çok değerli olduğu için aktrisle kesinlikle konuşacak. Onunla tekrar çalışma şansını kaçırmak istemiyor. Şu anda Gangubai Kathiawadi ile çok meşgul."
Bhansali, Priyanka Chopra'dan sonra filmin ikinci ön koşucusu Deepika olduğu için, Gangubai Kathiawadi'yi Alia Bhatt ile birlikte duyurduğunda bir tür soğuk savaş başladı. Bununla birlikte, Bhansali, Gangubai'yi, başrolde Salman Khan'ın da rol aldığı Inshallah filmini yapma konusundaki yanlış ateşleme girişimini Alia'ya telafi etmesini açıkladı. 
Eğer Inshallah filmi çekilirse bu çok saçma olur çünkü Salman Khan kaç yaşında, Alia Bhatt kaç yaşında? Uyum mu olacağını sanıyorlar aralarında? En son rafa kaldırıldı diye hatırlıyorum, umarım öyledir.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/scoop-unsaid-cold-war-brews-sanjay-leela-bhansali-deepika-padukone/Yorumlar

  1. deepika bağımlı olduğu için sanjay onu istemedi filmfare alıcağı konuşuluyordu ama uyuşturucu olaylarından sonra ona vermediler deepika ile ilgili birsuru haber yazmisin ama bagimliligi kanitlanmasina ragmen polis karakoluna cagirilmasina ragmen bu konu hakkında hic haber yapmamisin ??

    YanıtlaSil
  2. Çünkü bizim amacımız kötülemek değil, haberleri yayınlamak :) okuduğunuz her şey sosyal medyadan ibaret. Ne doğru yanlış bilinmez, bizi de ilgilendirmez sanıyorum ki.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?