Bir Yerinizde Durun: Düğünleri Yine Ertelendi

Bollywood'da düğün sezonu, Rajkummar Rao ve Patralekhaa'dan Shalmali Khodgale ve Farhan Shaikh'e kadar ünlü çiftlerin evliliğe adım atmasıyla yeni başladı. Vicky Kaushal ve Katrina Kaif'in düğün haberlerinden önce Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın evliliğine dair haberler geldi. Bununla birlikte, yeni haberlere inanılırsa, Bollywood'un çifte kumruları düğün tarihlerini daha da ileri attılar. Sabır.

Bir eğlence portalına göre, Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor evliliklerini en az bir yıl ertelediler. Raporda, çiftin şimdi Aralık ayında gelecek yıl bir hedef düğün planladığını iddia etti. Raporda, her iki oyuncuya da yakın bir kaynak, kendi filmlerinin çekimleri için sıkı bir programa sahip olduklarını aktardı. Böyle bir durumda artık düğün hazırlıkları zaman alacak ve çift Aralık 2022'de düğünü planlıyor. Çift ayrıca düğün öncesi ve sonrası uzun bir tatile çıkmaya hazırlanıyor. Filmler yüzünden düğün ertelemek mi? Düğün yüzünden filmler ertelense olmuyor mu? Sakalımız yok ki.
Daha önce Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın bu yıl Aralık ayında evleneceği bildirilmişti. Daha sonra, raporlar, Ranbir'in kuzeni Aadar Jain'in sevgilisi Tara Sutaria ile evlenme planları olduğunu söylediğinden beri 2021 yazına itildiğini söyledi. Ve şimdi, tarihleri ​​bir kez daha 2022 kışına kaydırıldı. Ancak, Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor'un işleri nedeniyle gelecek yılın sonunda evlenmeye karar verdikleri bildiriliyor. 2049 bizi bekler.

Kaynak: https://newsable.asianetnews.com/entertainment/ranbir-kapoor-alia-bhatt-have-postponed-their-wedding-this-is-the-reason-behind-it-drb-r3dydq

Yorumlar

  1. Erteleye erteleye bi hoş oldular bunlar da ya. Bu gidişle bastonlu falan evlenirsiniz benden söylemesi.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?