Bu Üç Kadına Üç Erkek Eşlik Edecek Mi?

Farhan Akhtar'ın başrol kadınlarla bağ kurduğu yol filmi Jee Le Zaraa, bir engele çarpmış gibi görünüyor. Üç kadın süperstarın Priyanka Chopra Jonas, Katrina Kaif ve Alia Bhatt ile yola devam etmek için üç kahramana ihtiyacı var. Ancak kahramanlar, şövalye olma eğilimi göstermiyorlar.
Yönetmen Farhan Akhtar'a yakın bir kaynak,''Kadın başrol oyuncuları zaten yerindeyken erkek başrolleri seçmek zor. Tüm üst düzey aktörler, erkeklerin sadece gölge olduğu halde, kadınların iyi rolleri olduğunu varsayar. Ama öyle değil. Jee Le Zaraa'daki adamların oynaması gereken çok önemli roller var. Ama bunu onlara kim açıklayacak?''
Görünüşe göre Farhan, süper kadınlar üçlüsünün eşleştirilmesi için üç erkek süperstar istiyor. Kendini, iddialı kadınlarla birlikte görülmekten çekinen diğer birinci sınıf lider erkeklere örnek teşkil edecek liderlerden biri olarak gösterebilir. Ay ay ay, bu filmde sen de yer alsan ne harika olur Farhan! Bir de Ranveer! Bir de Vicky! Al, kadroyu kurdum bile!

Yorumlar

 1. Farhan olsa nasıl da güzel olur yaa. Evet evet Farhan kadroya acil dahil edilmeli. Vicky enişte bee... Müstakbel eşinle bi filmin olmasın mı? Ranveer yerine de Ranbir'i mi alsak acep? Ama şimdi ortalık karışır mı? Valla bu Bollywood'da dedikodu da bitmiyo karışıklık da. Biz en iyisi kadro işini yetkililere bırakalım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim gözümde Ranveer best olduğu için direkt gözüm onu aradı 🤭

   Sil
 2. Kat ve Vicky olunca, Alia'nın yanına da Ranbir olsun demiştim :D

  YanıtlaSil
 3. merhaba filmleri nerden izliyorsunuz bir çok hint film sitesi çeviriiyi bırakmış :((((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bollygirl3/12/21 23:09

   Genelde Netflix'ten izleniyor çoğu film. Ama benim herhangi bir üyeliğim yok. İnternette aratıyorum Türkçe altyazılı olarak çıkan sitelerden izliyorum. Genelde çoğu film oluyor sitelerde. Tek sıkıntısı abuk subuk reklamlar ve virüs bulaşma riski. Yaklaşık 6 yıldır bu şekilde izliyorum, bu zamana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sizin de üyeliğiniz yoksa sitelerden izleyebilirsiniz. Birçok sitede hala yeni filmlerin çevirisi yapılıyor :)

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?