Düğünün Nasıl Olacağı Konusunda Kimin Lafı Geçecek?

Evlenmeye hazır çiftimiz (sonunda dediğinizi duyar gibiyim) Vicky Kaushal ve Katrina Kaif arasında bu Aralık ayındaki düğünlerinin nasıl olması gerektiği konusunda devam eden bir tartışma var. Biri diyor öyle olsun, biri diyor böyle...

Katrina, sadece ailesi ve yakın arkadaşlarının bu evliliğe tanık olması için samimi bir düğün yapmak istiyor. 7 kardeşi ve ailesiyle ne kadar 'samimi' olacağı ayrı bir konu (hahahaha). Öte yandan, Vicky Kaushal miniş bir Pencap düğünü istiyor.
"Aslında, tanıdıkları herkesi davet etmek isteyenler Vicky'nin ebeveynleri (aksiyon yönetmeni Sham Kaushal ve Veena Kaushal). Allah aşkına, büyük oğullarının düğünü bu ve bu anı tüm aileleriyle paylaşmak istiyorlar.'' diyor Vicky'ye yakın bir kaynak. E haklılar da zaten.
Şu anda Katrina'nın samimi bir tören yapma isteği geçerli olacak gibi görünüyor. Samimi derken, basit, çok da göz alıcı olmayan.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/vicky-kaushal-wants-big-fat-wedding-katrina-kaif-wants-private/

Yorumlar

 1. Bir zamanlar sadece hayranların varsayımlarıydı ama şimdi gerçekten evlenecekler. Vayy bee... Yani gerçekten bu samimi tören lafı nedir ya? Akrabaları da çağırın ne var sanki bunda? Hep Katrina'nın işi bunlar. Saklamaya çalışan da oydu bence. Saklamaya çalıştıkça bütün detaylarını da öğrendik valla. Vicky az hanımcı sanki, Katrina ne derse o olacak gibi geldi bana.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah aşkım aman aşkım. Sen ne dersen tamam aşkım.

   Sil
  2. Hahahaha tam olarak bu.

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?