Shahid Kapoor Biri Bitmeden Öbürüne Geçiyor

Shahid Kapoor şu sıralar Jersey ile gündemde. Bir sonraki bu filminin fragmanı izleyicilerden ve sektörden güzel tepkiler alırken 2022 de dijital cephe de Shahid için çok umut verici görünüyor. Yakında Raj ve DK'in bir sonraki projesinde dijital ilk çıkışını yapacak ve ardından Ali Abbas Zafar ile bir dijital filmde çalışacak.
Raj ve DK'nin internet dizisi üzerindeki çalışmaları tamamlanmış olsa da, şu anda Ali'nin bir sonraki filmi için çekim yapıyor ve bu aynı zamanda Tiger Zinda Hai yönetmeniyle ilk ortak çalışması olacak. Bu, kaçırılan çocuğunu mafyadan kurtarmaya çalışan bir adamın etrafında dönen Fransız filmi Nuit Blanche'ın (Uykusuz Gece) filminin uyarlaması. Şaşırmadım.
Şimdi, ekibin film için bir başlık belirlediğini söyleyebiliriz. Kaynak Bollywood Hungama'ya, "Şu andan itibaren, Ali ve ekibi filme Bloody Daddy diyor. Aksiyon hikayesinde Shahid, çocuğunu kurtarmaya çalışan ve çok fazla kan ve vahşet içeren bir babayı oynuyor, bu yüzden başlık filme uygun. Bu geçici bir çalışma başlığı ama tüm olasılıklarda belirledikleri başlık bu olurdu."

Yorumlar

 1. Tam sevdiğim film türüü... Allah bilir psikolojisi de bozuktur bunun. Abhishek'in Bob Biswas'ının yanına bu filmi de ekledim. Pusuda bekliyorum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanki bu sene yayınlanacak olan filmler pek bir güzel. İnşallah en kısa zamanda izleyebiliriz.

   Sil
 2. Ahh değil mii? Bu seneki filmlerden ne izlediysem çok beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben öyle oturup da bir film keyfi yapamıyorum doğru düzgün uzun zamandır. Bir Sardar Udham izledim, bittim zaten filme.

   Sil
 3. Aa neden? Sardar Udham'a ben de bittim. Vicky'nin "Koi zinda hai?" diye bağırarak sokaklarda dolandığı kısım... Her şeyiyle harikaydı o film.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılıyorum. O lafı da WhatsApp durumu bile yapmayı düşündüm, hatta yapayım.
   Yoğun zamanlar geçiriyorum, maalesef film için vaktim yok.

   Sil
 4. Bollygirl1/12/21 10:23

  Evet WhatsApp durumu yapmak güzel olur. Ben yapsam da sadece bir kişi anlar. Çevremde hiç Bollywood sever biri yok.
  Anladım, kolay gelsin valla. Siteyle de ilgileniyorsunuz. Site efsane ama. Sosyal medya hesabım yok, bütün olayları burdan takip ediyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Bollygirl1/12/21 10:26

  Bu arada yorumum cevaplanınca neden bildirim gelmiyo ki? Böyle tek tek haberlere bakıyorum yeni yorum var mı diye :(

  YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?