Şok Haber: Vicky Kaushal'ın Ailesinden Birileri Katrina Kaif'i Kabul Etmiyor Gibi Gözüküyor

Dört gözle beklediğimiz Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, Aralık ayında Rajasthan'daki düğünleri için hazırlar. Katrina her zaman romantik bir yerde bir kış düğünü istemiş; bu nedenle Rajasthan'ın Sawai Madhopur kasabasında lüks bir tatil yeri seçti. Burası Jaipur bölgesindeki Ranthambore Tiger Reserve yakınında 700 yıllık bir kale.
Çiftin, konukları için düğünde 42'den fazla otel rezervasyonu yaptığı da bildirildi. Geçen hafta Katrina ve Vicky'nin düğünü hakkında, konuk listesinden Mehandi'ye (gelinlik), sangeet'e, gelin/damat kıyafetlerine vb. birçok haber geldi. Sangeet (çeşitli şarkılar) törenlerinin koreografisini Farah Khan ve Karan Johar yapacak.
En son medya raporu, Vicky Kaushal'ın aile üyelerinden birinin Katrina Kaif'i Kaushal ailesinin bir parçası yapmaktan mutsuz olduğunu gösteriyor. Ne?
Vicky'nin ailesinin önemli ve kıdemli üyelerinden biri, düğünden memnun değil. Rapor, bu kişinin iddiaya göre Bharat oyuncusunn Kaushal ailesinin bir parçası olmasını istemediğini ve bu evliliğin gerçekten olmasına izin vermemek için her şeyi yaptığını söylüyor.
Bununla birlikte, diğer aile üyeleri ve Vicky, bu kıdemli kişiyi fikrini değiştirmeye ikna etmeye çalışırken evliliğe devam etmeye karar verdiler. Bildirildiğine göre, birkaç aile üyesi daha düğünden yana değil ve büyük düğün hazırlıklarından uzak durdular. Vicky ve Katrina, evlilik sonrası mesafelerini korumak için ailenin o kısmından taşınmaya ve ayrı bir evde yaşamaya karar verdiler. Ay şok!

Yorumlar

 1. Kim istemiyo ya? Olacak şey değil. VicKat fanları sizi bi bulursa görürsünüz anyayı Konya'yı.

  YanıtlaSil
 2. 😏😏😏😏 affedersiniz ama bir "Haspam" diycem. Katrina Kaif ailenize gelin olcak siz istemiyorsunuz güleyim de boşa geçmesin. Ama bu ayrı evde yaşama olayı biraz saçma kalmiş kim aile ile aynı evde yaşıyormuş ki? Hem de dünya servetleri varken?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç bilemeyiz. Uydurulmuş bir haber olma ihtimali kaç peki? Hiç belli olmaz. Göreceğiz ilerleyen zamanlarda. Umarız her şey yolundadır.

   Sil
  2. Ben şey okumuştum Vicky'nin kuzeni haberleri yalanlamış. 1 aydır tüm sağlam haber siteleri her ayrıntıyı yayınlamışlar, kendilerinden ses yok, guya kuzen çıkmış "hayır yok öyle bir şey" demiş, kuzenini nerden buldunuz? Ve kuzen bu haber işlerine mi bakıyor? Biraz abartı, aksiyon, gerginlik olsun diye yapılıyor bence. İzlenimime göre Vickynin ailesi istemiyoruz diyecek egoya sahip değiller çok şükür. Esas konu evlenecek kişiler bilmem kaçıncı göbekten akrabası istemiyormuş, ikna etmeye çalışılıyormuş gündemi VicKat haberleri ile dolduralım son zamanlarda bu merak ediliyor cinsinden haber gibi, gibi. Olsa da zaten dedim akrabayı hiç alakadar da etmez, öpsün de başına koysun.

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?