Yılların Tartışması: Hakaretler Havada Uçuşuyor

Bollywood'un üç Khanı, yıllardır film sektörüne hükmediyor ve yıldızlar her zaman hayranlar için bir tartışma konusu oldu. Üç oyuncunun şu anda arası çok iyi olsa da, bir zamanlar sık ​​sık dolaylı anlaşmazlıklara düştükleri bir dönem vardı. Üç kişiden Shah Rukh Khan ve Aamir Khan'ın her zaman inişli çıkışlı bir dostlukları oldu ve hepsi 2004 yılında başlamış gibi görünüyor.
Bilmeyenler için, Aamir ve SRK son birkaç yıldır çok iyi anlaşıyorlar, çeşitli vesilelerle birbirlerini destekliyor ve iltifat ediyorlar. SRK'nin DDLJ'si 25 yılını doldurduğunda Aamir, ekibi yürekten kutlayan ve performanslardan övgüyle bahseden birçok kişiden biriydi. Yakın tarihli birkaç haber, Shah Rukh'un, Aamir Khan'ın gelecek yıl sinemalarda olması beklenen başyapıtı Laal Singh Chaddha için özel bir sahne çektiğini ileri sürüyor. 
2004 yılında Shah Rukh Khan ve Kajol, program Koffee With Karan'da yer aldı. Hızlı cevap aşamasının bir parçası olarak, oyuncudan Aamir Khan'ın hayranları için birkaç kelime söylemesi istendi. SRK küstahça "Arkadaşlar, bakabileceğiniz bir ikon bulmalısınız." yanıtını verdiğinde işler kızıştı.
Aralarındaki meseleler, Aamir Khan 2008 yılında blogunda Shah Rukh Khan'dan bahsedene kadar biraz göze çarpmıyordu.  Yazıda Shahrukh adında bir köpekten bahsetti ve ''Bir ağacın altında oturuyorum. Deniz seviyesinden yaklaşık 5000 fit yükseklikte bir vadi… Annem, Ira ve Junaid yanımda ve en sevdiğimiz masa oyunlarından birinin ortasındayız. Shahrukh ayaklarımı yalıyor ve arada sırada ona bisküvi yediriyorum. Daha ne isteyebilirim ki?''
Yıllar sonra bu yorum sorulduğunda Shah Rukh Khan, bu tür yorumları ciddiye almadığını açıklığa kavuşturarak incelikle geçiştirdi. SRK diye bahsettiği de köpek. Şaka mı?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?