83 Filmi Çok Büyük Ekranlarda Gösterime Giriyor

'83' filmi, yönetmen Kabir Khan için, kelimenin tam anlamıyla neşenin zirvesi. '83'ün gösterildiği sayısız yer arasında, onu konuşturan, Picturetime'ın 11.562ft'deki mobil şişme tiyatrosunun, filmi göstermek için dünyanın en yüksek ekranı olma ayrıcalığına sahip olduğu Ladakh. Büyükçe bir ekranda gösterime girecek.

Khan, medyaya yaptığı açıklamada, ''Sevincim sınır tanımıyor.'' dedi. "Bu muhteşem. Seyircinin filme tepkisini merakla bekliyorum. Ladakh benim için çok değerli çünkü üniversite günlerimde orada aylarca trekking yaparak geçirdim. Bu gerçekten çok özel.''
IMAC Başkanı ve eski Grup CEO'su Reliance Entertainment Shibasish Sarkar şunları söyledi: “'83' bizim aşk emeğimizdir. Herkesin bu filmi izlemesini çok isteriz ve Picturetime'ın şişme tiyatrosu aracılığıyla filmimizin, iyi bir sinema izleme deneyiminin hâlâ uzak bir hayal olduğu ülkenin iç kısımlarına ulaştığını bilmekten çok mutluyum."
Reliance Entertainment, 1983 Dünya Kupası dramasının yapımcılarından biri. Sarkar, 24 Aralık Cuma günü bir tweet'te, beş dilde vizyona giren filmin 2.094 sinemada gösterime girdiğini ve 3.741 ekranda 12.044 gösteriye eklendiğini söyledi.
Primetime'ın Ladakh'taki şişme tiyatrosu, Dolby 5.1 ses sistemi ile donatılmış büyük ekranda dijital film gösterimlerine sahip. Bir gösteri için yaklaşık 150 kişiyi ağırlayabilir. Maşallah bakalım.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/83-ranveer-singh-deepika-padukone-starrer-releases-on-worlds-highest-screen-in-ladakh/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?