Aamir Khan Tanınmadığı İçin Stüdyodan Kovulmuş

Alka Yagnik, Bollywood sektöründeki en popüler oynatma şarkıcılarından biridir. 4 yılı aşkın bir süredir bu sektörün içinde ve çeşitli dillerde 800'den fazla film için şarkı söyledi. Ama şarkıcı bir zamanlar stüdyodan Aamir Khan'ı kovmuş. Bakalım sebebi neymiş?

Hepimiz Aamir Khan'ın Bollywood'daki ilk çıkışını o zamanlar pek ses getiren Qayamat Se Qayamat Tak filmiyle yaptığını hatırlıyoruz ve öyle oluyor ki Alka Yagnik film için Gazab Ka Hai Din şarkısını söylemişti. Şarkıyı söylerken Aamir Khan da ona katılmış stüdyoda.
Alka Yagnik, kayıt sırasında Aamir Khan'ın sürekli ona baktığını fark etmiş, bu da daha sonra şarkıcının rahatsız olmasına ve dikkatinin dağılmasına neden olmuş. Şarkıcı, tüm bu bakışlardan o kadar şaşırmış ki, Aamir'den stüdyodan ayrılmasını istemiş. 
Buradaki komik kısım, o sırada Alka'nın, Bollywood sektöründe yeni olduğu için Aamir'in kim olduğu hakkında hiçbir fikrinin olmamasıy. Daha sonra filmin yönetmeni Mansoor Khan, Aamir'i filmin başrol oyuncusu olarak tanıttığında, Alka yaptığının yanlış olduğunu anlamış ve aynı şekilde oyuncudan özür dilemişti.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-alka-yagnik-got-aamir-khan-kicked-out-of-a-recording-room-during-a-ongoing-session-for-this-shocking-reason-deets-inside/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?