Aishwarya Rai Bachchan Bollywood ile Sınırlı Kalmıyor!

Bollywood'umuzun ikonlarından (keşke daha sık Bolly'de görsek onu) Aishwarya Rai Bachchan kısa süre önce başyapıt olarak beklenen Ponniyin Selvan filminin ilk bölümünü tamamladı. Mani Ratnam'ın yönettiği filmde büyük bir yıldız oyuncu kadrosu yer alıyor ve son birkaç aydır çekimleri yapılıyor. Güzel oyuncunun şimdi bir sonraki projesine imza attığı ve bunun bir Hint-Amerikan filmi olduğu bildirildi.

Bir haber bülteninde yer alan habere göre Aishwarya Rai Bachchan, Rabindranath Tagore'un Üç Kadın (Three Women) adlı kitabına dayanan The Letter adlı bir filme imza attı. Film, Fusion şarkıcısı ve tiyatro yazarı-yönetmen Isheeta Ganguly tarafından yönetilecek. Haberi doğrulayan Ganguly, News18'e şunları söyledi: ''Aishwarya Rai Bachchan, filmde ana kahramanı oynayacak. Oyunun adı Üç Kadın iken, Tagore'un baldızı olan Kadambari Devi'nin mektubundan yola çıkarak filmimizin adını değiştiriyoruz ve filmimize The Letter adını veriyoruz. Aishwarya'nın senaryoyu sevmesine ve ilk yönetmenlik denememin bir parçası olmayı kabul etmesine gerçekten çok sevindim."
Ganguly filmi Hintçe yapmak istedi ama Aishwarya Rai Bachchan İngilizce ile devam etmeyi önerdi. ''Aishwarya ve ben pandemi olmadan önce tartışıyorduk bunu. Aslında bunu bir Hint filmi olarak yapmak istiyordum. Senaryoyu okuduğunda, hikayenin kentsel Amerikan duyarlılığı göz önüne alındığında, filmin İngilizce olarak yayınlanacağını hissetti. Onu bir Hint-Amerikan filmi yapmaya karar vermem onun inancıydı." Çok sevindim! Yalnızca Bollywood ile sınırlı kalınmıyor!

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/aishwarya-rai-bachchan-star-indo-american-project-letter-based-rabindranath-tagores-book-three-women/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?