Ajay Devgn Filmlerin Çakışmaması İçin Salman Khan'ı Arıyor

Son yılların gündemi olan pandemi, filmlerin çoğunun vizyona girmesine engel olurken, bazı yapımcılar henüz tarihlerini bile belirlemedi; Yaklaşan projelerinin çıkış tarihlerini zaten açıklayan başkaları da var. Gelecek yıl için Ajay Devgn, Amitabh Bachchan ile mega projesi Runway 34 için bayram zamanını çoktan rezerve etti. Ancak tarihleri açıklamadan önce, Ajay'in, yaklaşmakta olan film Tiger 3 ile bir çakışmayı önlemek için Salman Khan'ı aradığı bildirildi.

Bajrangi Bhaijaan oyuncusu her yıl filmlerini festival sırasında yayınlasa da, süperstar geçtiğimiz günlerde casus gerilim filminin Noel'de yayınlanacağını duyurdu.
Pinkvilla'nın raporuna göre, Ajay Devgn ve Salman Khan'a yakın bir kaynak, ''Salman ve Ajay, yakın dostluklarını toplum içinde göstermeyebilir, ancak ikisi de her zaman birbirlerinin yanında. Ajay, Salman'ın filmlerini tanıtmak için ev sahipliği yaptığı Bigg Boss'ta her zaman görünür ve aralarındaki dostluk herkes için de çok açık. Ajay, yayınları için genellikle bir Diwali veya Bağımsızlık Günü (Ağustos) veya diğer tatilleri seviyor. Bayramın özellikle Salman için ayrılmış bir tarih olduğunu herkes biliyor ama bu sefer 29 Nisan 2022'de büyük bir yayını olmadı Salman'ın.''
Kaynak ayrıca şunları ekledi: ''Ajay Devgn, Salman Khan'ı aradı ve kendisine bayramda herhangi bir yayını olup olmadığını sordu - özellikle de tamamlanmak üzere olan Tiger 3'ü. T3, 2022'nin en çok beklenen filmlerinden biri. Salman, gelecek yıl bayram vizyona girmesinin pek olası görünmediğini söyledi. Bu yüzden Ajay, Runway 34'ün bayram için çıkış tarihini duyurmadan önce onunla görüştü. 29 Nisan'da bir Salman Khan filmi gelseydi, Ajay'in Runway 34'ü aynı gün yayınlamasına imkan yoktu çünkü iki oyuncunun dostluğu daha önemli."
Başlangıçta birçok kişi Radhe yıldızının casus gerilim filmini bayramda yayınlayabileceğine inanıyordu, ancak son zamanlarda doğum gününde medya etkileşimi sırasında, kendisi filmin Noel'de vizyona gireceğini söyledi. Hadi hayırlısı bakalım. Bu arada bu bahsedilen film May Day'ın yeni adı.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/ajay-devgn-called-salman-khan-to-enquire-about-tiger-3-release-date-before-announcing-runway-34-to-avoid-clash/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?