Alia Bhatt Filmi Sevgilisine Göstermek İstemiş Ancak Reddedilmiş

Alia Bhatt ülkedeki en iyi oyunculardan biri ve seyirciler onun bir sanatçı olarak büyümesine tanık oldu. Oyuncu son zamanlarda daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmak için birçok dilde vizyona giren başyapıt filmi RRR'nin tanıtımını yapmakla meşgul. Yakın tarihli bir habere göre, oyuncu Gangubai Kathiawadi performansını yakınlarına göstermeye hevesliydi ama yönetmen Sanjay Leela Bhansali tarafından kesinlikle yasaklandı.

Alia, son birkaç gündür yönetmen SS Rajamouli ve diğer oyuncularla birlikte bir sonraki filmi RRR'nin tanıtımını yapıyor. Bu hafta sonu Bigg Boss adlı televizyon realite şovunda ve ardından bir dizi etkinlikte görünmeye hazır. Bunun dışında, bir sonraki filminin yapımcıları Brahmastra, geçen hafta bir poster lansmanı yapmıştı ve seyirci tepkisi en hafif tabirle oldukça etkileyiciydi.
Bir sonraki gerçek hayattan ilham alan hikayesine gelince, Gangubai Kathiawadi, yapımcılar filmdeki çalışmalarından çok etkilendiler. Filmi ailesine, kız kardeşine ve erkek arkadaşı Ranbir Kapoor'a göstermek istediği bildirildi, ancak yönetmen Sanjay Leela Bhansali doğrudan bunun için izin vermedi. 
Bir Bollywood Hungama kaynağı, "Alia, Gangubai Kathiawadi'de başardıklarından çok gurur duyuyor. Soğukkanlı, cani, kötü bir kadını oynamak için rahatlık alanından tamamen uzaklaştı. Bhansali'nin ekibi, performansıyla ulusal bir ödül kazanacağını düşünüyor. Alia filmi sevdiklerine göstermek için can atıyor. Ama görünüşe göre filmin 18 Şubat 2022'de vizyona girmesini beklemek zorunda kalacak.''

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/alia-bhatt-wanted-to-show-gangubai-kathiawadi-to-ranbir-kapoor-family-heres-why-sanjay-leela-bhansali-denied/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?