Anushka Sharma Uzun Zamandan Sonra 3 Projede Görülecek

Anushka Sharma'nın filmlere dönüşü, hayranları ve Bollywood sektörü tarafından büyük ölçüde tahmin edililiyordu illaki ve bekleniyordu uzun zamandan sonra. Şimdi Anushka'nın üç premium projeye imza atmaya hazır olduğunu doğruluyoruz. Görünüşe göre ikisi tiyatro projeleri olacak ve diğeri de aynı zamanda Hindistan'da dijital platform için şimdiye kadar çekilmiş en büyük film olacak olan film, büyük ölçüde monte edilmiş bir OTT orijinal filmi olacak. Sonunda kendisini bir projede izleyebileceğiz!

"Anushka Sharma'nın sinemalara dönmesi 2022'de film sektörümüzün başına gelen en iyi şey. En çok üç büyük projede görülmesi bekleniyor, bunlardan ikisi büyük ekran filmleri (sinema filmi), biri ise devasa bir OTT (dijital platform) projesi. Bu projenin kolayca kavramsallaştırıldığı ölçek, onu Hindistan'da dijital alan için üretilecek en büyük film yapıyor! Bu duyuruların gelecek yılın başlarında başlamasını bekleyebiliriz ve Anushka'nın hayranları, bu duruma çok sevinecek.'' diyor bir kaynak.
"Anushka'nın Hint sinemasındaki en büyük hitleri sunma konusundaki şanlı sicili, parlak, çok yönlü oyunculuk becerileriyle birleştiğinde, bu projeyi şimdiden büyük konuşma noktaları haline getiriyor. Bu nedenle, her duyurunun büyük konuşma başlatıcıları olmasını bekleyebiliriz. Anushka her zaman Hint film endüstrisi tarafından üretilen en iyi sinemanın bir parçası olmaya hevesliydi ve bu yeni seçimler onun taze ve yeni eğlence oyuncularını seçme konusundaki boşluğunu yansıtacak. Oyunculuk kariyerine odaklanacak ve son derece farklı ama son derece eğlenceli sinemanın bir parçası olmak istiyor.'' diyor kaynak.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/anushka-sharm-to-kick-off-two-theatrical-releases-and-one-ott-project/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?