Aryan Khan Bollywood'a Oyuncu Olarak Mı Girecek?

Shah Rukh Khan, oğlu Aryan Khan'ın tutuklanması ve ardından internetteki suçlama oyunu sebebiyle biliyorsunuz ki zor bir yıl geçirdi. Hatta son birkaç aydır herhangi bir eylemde bile bulunmadı ve nihayet olaylardan bu yana ilk kez bir Hyundai etkinliğinde halka göründü. Yakın tarihli bir rapora göre, Aryan Bollywood'daki ilk çıkışını yakında yapabilir, ancak bir oyuncu olarak değil.

Shah Rukh Khan kısa süre önce sanal bir ortam aracılığıyla ilk kez kamuoyuna çıktı ve hayranlar onu görmekten çok mutlu oldular. Eşi Gauri Khan da yıllar sonra sosyal medyada işe geri döndüğünü belirten bir hikaye paylaştı. Şimdi, Bollywood Life'ın bir raporuna göre, aile şimdi Aryan Khan'ın geleceğini planlıyor ve Bollywood'a girmesi planların içinde olabilir.
Raporda, Aryan'ın başlangıçta yurtdışındaki birkaç ünlü film yapımcısından bu işleri öğrenmeyi planladığı, ancak şartlı kefalet nedeniyle planın şu an hedefte olmadığı öne sürüldü. İddiaya göre, Bollywood'un önde gelen bir yapım evi aracılığıyla film yapımcılığını iyice öğrenecek. SRK, Aditya Chopra ve Karan Johar ile iyi bağlara sahip olduğundan, büyük atılımı Dharma veya YRF ile yapabilir ancak konuyla ilgili herhangi bir doğrulama yapılmadı.
Aynı rapor, Aryan Khan'ın Takht veya Rocky Aur Rani Ki Prem Kahaani'de Karan Johar'a yardım edebileceğini de öne sürüyor.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/shah-rukh-khans-son-aryan-khans-bollywood-debut-delayed-set-to-work-with-dharma-yrf/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?