Balayına Gitmeyecekler Mi?

Ablam Katrina Kaif ve eniştem Vicky Kaushal'ın düğün şenlikleri başladı. Kutlamalar, Rajasthan'ın Sawai Madhopur semtindeki Chauth Ka Barwara'daki Six Senses Fort Barwara'da gerçekleşiyor. Çift, salı akşamı sangeet (şarkılar türküler olarak biliyorum) töreni yaptı. Mehendi ve Haldi törenlerini bugün yapacaklar ve yarın evlilik düğümünü atacaklar. Onların stili de bu herhal.

Son haberlere göre, Katrina ve Vicky düğünlerinden kısa bir süre sonra işe geri dönecekler. Rajasthan'daki gösterişli düğünlerinden sonra balayına gitmeyecekler. Bak şimdi ya.. Evlilik törenine hazırlanmak için işlerine kısa bir süre ara veren ikili, evlendikten sonra tekrar işlerinin başına geri dönecek.
Katrina, Sriram Raghavan'ın yönettiği, Vijay Sethupathi ile filminin çekimlerine devam ederken, Vicky, Dinesh Vijan'ın filminin çekimlerine geri dönecek.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/katrina-kaif-vicky-kaushal-wedding-couple-not-honeymoon-resume-work-marriage/

Yorumlar

  1. Bollygirl8/12/21 22:50

    Ah canlarım işlerini de hiç bırakmıyolar maşallah. Ama az kafa dinleseydiniz be. Fazlasıyla hak ettiniz bence. Neyse neyse evlenin de bırakalım balayısı eksik olsun <3

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?