Birbirlerinin Filmlerinde, Kendi Karakterlerinde

Bollywood oyuncusu Salman Khan şu sıralar pek bir yoğun. Düzenli programına birazcık da olsa ara veren oyuncu, 56. doğum günü kutlamalarını başlatmak için geçtiğimiz hafta sonu Panvel çiftlik evine gitti. Dün gece parti başlamadan önce dışarıda bekleyen magazincilerle etkileşime girdi, pasta kesti ve herkesi selamladı.

Yaklaşan projeleri hakkında soru sorulduğunda, Salman Khan, Yash Raj Films casus evrenini doğruladı. Şu anda Tiger 3 için Pathan olarak kamera karşısına geçen Shah Rukh Khan hakkında konuşan Salman Khan, "İkimiz de Pathan'da Tiger 3'e geliyoruz. Tiger Aralık 2022'de çıkacak. Umarım Pathan ondan önce gelir veya aynı anda geliriz.'' Çifte bayram hocam.
Daha önce, YRF'nin gelecek filmlerde bilinen casuslarının geçişlerini yapmayı planladığı bildirilmişti. Shah Rukh Khan'ın oynadığı Pathan ile başlayan Salman Khan, Tiger olarak oynayacak. Oyuncunun zaten küçük sahnelerini çektiği bildirildi. Bu arada, şu anda SRK, Tiger 3 için küçük rollerini çekiyor. Her şey yolunda giderse, hem Pathan hem de Tiger, Hrithik Roshan'ın oynadığı War'ın devamı olduğu bildirilen gelecekteki bir casus filminde görülebilir. Vay be.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/salman-khan-confirms-yrfs-spy-universe-with-shah-rukh-khans-pathan-and-tiger-3/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?