Birini Etkilemek İsterken Meslek Sahibi Olmuş Meğer

Salman Khan şu anda Bollywood film sektörünün en büyük süperstarlarından biri ama bu noktaya gelmek için çok çalıştı. İlk filmi Biwi Ho Toh Aisi'nin hemen ardından popüler hale geldiğini bilsek de, çıkışından beş yıl önce aktörün Kailash Surendranath'ın yönettiği Campa Cola reklamında kamera karşısına geçtiğini biliyor muydunuz? Daha önceki bir röportajda, oyuncu ilk reklamını almakla ilgili komik bir hikaye anlatmıştı. Biz de bakalım istedik.
Sadece komik değil, hikaye oldukça ilginç, çünkü bizimki, sadece yüzme becerilerini göstererek bir kızı etkilemeye çalışmış o sırada. On The Tara Sharma Show'da görüldüğü sırada Salman Khan, ''Bir gün Sea Rock Club'da yüzüyordum ve gerçekten güzel, bu genç kızı kırmızı bir sari içinde yürürken gördüm. Onu etkilemek için suya daldım ve tam bir aptal olarak tüm mesafeyi su altında yüzdüm. Bu yüzden diğer taraftan çıktığımda o orada bile değildi.'' Evli değilsin ama maşallah he sana da.
''Ertesi gün Far Productions'tan bir soğuk içecek reklamı yapmamı istediklerini söyleyen bir telefon aldım - arayan Campa Cola'ydı ve 'Bu nasıl oldu?' diye merak ediyordum. Oraya sadece teyzemle Kailash Surendranath ile buluşmak için gitmiştim." diye de ekledi.
Radhe yıldızı ayrıca şunları paylaştı: ''Teyzemle Kailash ile buluşmaya gittim. 'Tamam' dedim. Ama sana numaramı kim verdi?' dedim, 'Etkilemeye çalıştığın kız benim kız arkadaşım. Bana senin gerçekten iyi yüzdüğünü söyledi. Bunu Maldivler'de çekmemiz gerekiyordu ve onlar su altında yüzmeyi bilen birini istiyorlardı.' dedi. Ben ve Jackie'nin (Shroff) eşi Ayesha, su altında o turları yapabilen tek iki kişiydik. Kamerayla ilk kez böyle yüzleştim.'' Birileri yine ekmeğinin peşinde

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?