Bollywood'un Sıradaki Gelini O Mu?

Düğün sezonu başladı artık ve evlenenler kısmına giren son çift Vicky Kaushal ve Katrina Kaif. İki oyuncunun yarın evlenmesi bekleniyor ve düğün öncesi şenlikler Rajasthan'da çoktan başladı. Padmini Kolhapure'nin yakın tarihli bir açıklamasına göre Shraddha Kapoor, önümüzdeki birkaç ay içinde evlenecek bir sonraki Bollywood ünlüsü olabilir.
Aktör Aditya Seal ve Anushka Ranjan birkaç gün önce evlenmişlerdi ve televizyon oyuncusu Ankita Lokhande'nin de yakında evlenmesi bekleniyor. Bu düğün kutlamaları arasında Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın 2022 yazına ertelendiği bildirilen evliliği hakkında da söylentiler var.
Son zamanlardaki bazı spekülasyonlar, Ek Villain oyuncusu Shraddha Kapoor'un bir sonraki gelin olabileceğini öne sürüyor. Son birkaç yıldır fotoğrafçı Rohan Shrestha ile bir ilişkisi olduğu bildirildi. Shraddha'nın halası Padmini Kolhapure kısa süre önce oyuncunun gönderisine hayranları ikisinin yakında evleneceğine ikna eden bir yorum yaptı.
Shraddha Kapoor kısa bir süre önce Padmini Kolhapure'nin birkaç gün önce çıkan yeni şarkısı Ye Galiyan Ye Chaubara'yı tanıtmak için kısa bir klip paylaştı. Padmini, "Senin ve Vedika'nın düğün gününde şarkı söyleyeceğim." yazan gönderiye müteşekkir bir yorum yaptı.

Yorumlar

  1. Bollygirl8/12/21 22:45

    Yaw diyorum Aditya ve Anushka'nın haberi neden yok? Ankita'yı da hastaneye mi kaldırmışlar ne olmuş? Shraddha nasıl bi tatlılık ya. O da evlensin be. Düğüne düğün demeyelim :)

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?