Bu Film Aamir Khan'ın En Çok Zaman Harcadığı Film Oldu

Oyuncu ve yapımcıdan büyük bir bağlılık ve planlama gerektiren bir proje olan Laal Singh Chaddha, yaklaşık 200 gün boyunca çekildi ve bu, Aamir Khan'ın Lagaan'dan bu yana bir film için çektiği en fazla gün oldu. Hindistan'da 100'den fazla yerde çekilen film, izleyicileri, duyguları çok iyi anlayan Laal Singh Chaddha'nın bakış açısıyla Hindistan tarihindeki olaylara götürüyor.
Doğal olarak, bu gerçekleşen uzun program Aamir Khan'ın gelecekteki sözleşmelerine zarar verecekti ama yine de beklemeye değerdi onun için. Umarız da değer!
Bir kaynak diyor ki, ''Laal Singh Chaddha ülke çapında yoğun bir şekilde çekildi. Aamir'in karakterleri için her şeyi ortaya koyduğu ve diğerlerinden ayrıldığı bilinse de, bu sözleşme, 100 yere seyahat etmekten bahsetmiyorum bile, zamanının 200 gününü gerektirdiği için gerçekten önemliydi. Süperstar, içeriğinin ve filmlerinin kalitesinden asla ödün vermedi ve Laal Singh Chaddha için ekstra yol kat etti.''
Aamir Khan Productions, Hintli izleyicilere yıllar boyunca son derece unutulmaz filmler verdi ve Lagaan, Taare Zameen Par ve en yenisi Dangal gibi filmlerden sonra, diğerleri arasında, Eric Roth ve Atil Kurkani tarafından yazılan bir senaryodan Advait Chandan tarafından yönetilen ve merakla beklenen Laal Singh Chaddha projesi geliyor.
Film yakında piyasaya sürülecek sonunda!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?