Bu Nasıl Haset Bu Nasıl Kin!

Bollywood kraliçeleri Kareena Kapoor ve Priyanka Chopra'nın uzun süren rekabetinin herkes farkında. Ancak, 2019'da oyuncular Koffee with Karan 6. sezona çıktıklarında, sonunda savaş baltalarını gömmeye karar verdikleri zaman anında manşetlere çıktılar. Ama bu farklılıklarının nasıl başladığını ve iki oyuncunun birbiri hakkında kaç kez kötü konuştuğunu biliyor muydunuz? 

İki güzel de yetenekleriyle sektöre yön veriyor. Priyanda Bollywood'dan Hollywood'a geçerken, Bebo Hint film endüstrisine daha fazla katkıda bulunmaya devam etmeyi seçti. Kavgalarına geri dönen Kareena Kapoor ve Priyanka Chopra, ilk olarak 2004 yapımı Aitraaz filminde Akshay Kumar ile birlikte rol aldı. Filmin çekimleri sırasında her iki oyuncu da arkadaş canlısıydı, ancak filmin yayınlanmasından sonra Dostana oyuncusunun büyük bir isim haline gelmesinin Tashan yıldızını rahatsız ettiği bildirildi. Abo, kavga.
ETimes tarafından alıntılanan kaynaklara göre, "Aitraaz günlerinde, hemen hemen aynı yaşta olan Kareena Kapoor ve Priyanka Chopra, çok güzel bir şekilde çekim yaptılar. İkisi arasında rekabet yoktu ve işten sonra bile Priyanka, Shahid Kapoor ve Kareena ile partilerde takılırdı. Arkadaşının yetenekli bir rakip olduğu ortaya çıktığında Kareena beklenmedik bir durumla karşılaştı. Kareena, rol üzerinde son derece sıkı çalışmıştı ve güç dolu bir performans sergilemişti. Ancak kariyerinde ilk kez, Priyanka sayesinde büyük ölçüde fark edilmedi.'' Vay be!
Yıllar sonra Kareena Kapoor ve Priyanka Chopra bir konser için birlikte seyahat ettiklerinde, Antwerp'e vardıklarında rekabetleri agresif bir hal aldı. Kaynaklara göre, ''Büyük bir kavga ettiler ve birbirlerine bağırıyorlardı. Aslında, neredeyse fiziksel şiddete kadar ileri gittiler. Kelimenin tam anlamıyla ayrılmaları gerekiyordu.'' 
Bu arada, Farhan Akhtar, SRK karşısında başrolde Priyanka ile Don'un yeniden uyarlamasını yaparken yönetmen de Yeh Mera Dil için Bebo'ya yaklaştı, oyuncu başlangıçta şüpheciydi, ancak yine de filmi yaptı. Kaynak, ''Her nasılsa, parçanın popülaritesi tarafından cezbedildi. Ayrıca Shah Rukh'a yakın olduğunu fark ettiği Farhan'ı geri çevirmek istemiyordu. Ama bir zamanlar daha küçük bir yıldız olan Priyanka'nın artık filmin eşsiz kadın başrol oyuncusu olmasından pek mutlu olmadığı açıktı."

Umarız şu an bir sıkıntıları yoktur.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-kareena-kapoor-priyanka-chopra-were-literally-pulled-apart-due-to-their-hatred-for-each-other/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?