Düğün Sonrası Davetliler Listesi Ağzını Açık Bırakacak

Vicky Kaushal ve Katrina Kaif sonunda balayından döndüler. İkilinin düğün mekanlarından doğruca Maldivler'e uçtuğu bildirildi. Geçen akşam Mumbai'ye döndüler ve ilk kez bir çift olarak halk önüne çıktılar. Ama şimdi tüm gözler yıldızlarla dolu davet listesinde. Nihahaha.
Çoğu kişinin bildiği gibi, Rajasthan'daki düğüne sadece çok az kişi davet edildi. Kabir Khan, eşi Mini Mathur, Neha Dhupia ve Angad Bedi, Vicky Kaushal ve Katrina'nın samimi törenine katılan birkaç ünlü arasındaydı. Ama elbette sektör için yıldızlarla dolu bir eğlence olacak. Ama ne zaman? Ne zaman olursa olsun, biz davetli değiliz!
Bollywood Life'a yakın bir kaynağa göre, "Vicky ve Katrina, Mumbai'deki Omicron tehdidine rağmen büyük bir davete ev sahipliği yapmayı planlıyor. BMC'nin tüm kurallarına uyacak ve tüm protokolleri aynı şekilde takip edeceklerdir. Davete 20 aralıkta öncelikle JW Marriot'ta ev sahipliği yapmaya karar verdiler. Katrina ve Vicky işe geri dönmek istiyorlar ama ondan önce tüm düğünlerini bitirmek istiyorlar (40 gün 40 gece herhalde) ve bu tarihe karar verdiler. Ayrıca Noel büyük ölçüde Katrina Kaif tarafından kutlanıyor ve çift bu sefer birlikte kutlamayı planladı ve bu nedenle daveti Noel'den önce vermek istiyorlar.''
Vicky Kaushal ve Katrina Kaif'in düğün organizasyonunun Ranbir Kapoor ve Salman Khan gibi ünlülere şahitlik edeceği söyleniyor. Abooo.
Haber ayrıca şunları da ekliyor: ''Salman Khan, Aamir Khan, Shah Rukh, Ranbir Kapoor, Amitabh Bachchan gibi Bollywood büyükleri, yoğun programlarından randevularını engellemek için zaten davet aldılar. Davetler, organizasyon için konuklara göre zaten ayarlandı. Şehir şu anda Omicron tehdidi altında olduğundan, bu kutlamanın bir parçası olmak için her misafirin PCR testini yapması ve sonucun negatif olması gerekecek.''
Vicky Kaushal, Katrina Kaif, Ranbir Kapoor ve Salman Khan dörtlüsü günümüze eğlence katacak. Hahahaha.

Yorumlar

  1. O el ele halk önüne çıktıkları video nasıl da güzeldi❤️ Millet orta yerinden çatladı zaten daha ne partisi bu? Dillere destan dedikleri bu olsa gerek. O dörtlü arasında geçenler de ayrı bi eğlence olacak bize.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?