Dünyanın Pek Çok Yerinde Çekilen Tiger 3 Hakkında Daha Detaylı Bilgiler

Katrina Kaif, düğün işlerini bitirdi artık. Bu arada oyuncu Tiger 3'ün bir sonraki programına başlamak için hazır. Filmi Rusya, Türkiye, Avusturya ve Mumbai'de çektikten sonra Salman Khan, Sooryavanshi oyuncusuyla birlikte filmin bazı önemli sahnelerini çekmek için Yeni Delhi'ye gidecek. Pek çok yerde çekiliyor film, bizlere de görsel şölen sunarlar umarım.

Maneesh Sharma'nın yönettiği casusluk gerilim filminde Emraan Hashmi ve Naufal Azmir Khan da kötü karakter rollerinde yer alacak. Emraan'ın bu filmde Pakistanlı bir ISI casusunu oynadığı söyleniyor biliyorsunuz ki. Kadro da gayet iyi yani.
Pinkvilla'nın haberlerine göre, prodüksiyona yakın bir kaynak portala şunları söyledi: ''15 günlük bir program olacak ve bu yüzden ikili için filmin son çekimleri olacak artık. Salman Khan ve Katrina Kaif, başkentte gerçek mekanlarda çekim yapacak ve sorunsuz bir program sağlamak için hazırlıklar devam ediyor. Gerçek mekanlarda kapsamlı bir programı olan ekip, oyunculara bakmak için çekim noktalarında toplanması beklenen devasa kalabalığı yönetmeye hazır. Filmdeki görünümlerini sızdırmaktan korumak için üst düzey güvenlik sağlanacak.''
Kaynak ayrıca Salman Khan ve Katrina Kaif'in başrol oynadığı Tiger 3'ün hikayesinden de bahsediyor ve karakterlerin bugüne kadarki en ölümcül görev için seyahat ederken görüleceğini iddia ediyor. ''Hem Salman hem de Katrina bu program için en iyi durumdalar. Bunun film için önemli bir program olduğunun farkındalar ve kendi vücutlarını da korumak için çalıştılar.'' dedi.
Bildirildiğine göre, Salman Khan ve Katrina Kaif'in Tiger 3'ü, pandemi sırasında çekilen Bollywood'daki en pahalı aksiyon filmi olarak lanse ediliyor. Kaynak ekledi, "Zorlu bir çekimdi ama Aditya Chopra, Maneesh Sharma ve tüm ekip, izleyicilere birinci sınıf bir deneyim sunmak için her şeyi yaptılar. Aksiyon bir sonraki seviyeye taşınan önlemlerle devasa halde. Emin olun, seyirciler Sallu'yu büyük ekranda kutlamak ve YRF tarafından açıklanan çıkış tarihi civarında beklentilerini daha da artırmak isteyeceklerdir."

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/tiger-3-salman-khan-katrina-kaif-to-attract-huge-crowds-shooting-the-last-schedule-tight-security-more-things-planned/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?