Filmin Çekimleri Yapılıyor

Prabhas ve yetenekli yönetmen Nag Ashwin'in en iddialı filmi Project - K'da başrolde Bollywood oyuncusu Deepika Padukone yer alırken, üstad Amitabh Bachchan filmde uzun metrajlı bir rol oynayacak.
Filmin çekimi şu anda Haydarabad'daki Ramoji Film City'de, Prabhas ve Deepika'nın yer aldığı sahnelerin çekildiği yerde gerçekleşiyor. Film için RFC'de yeni bir dünya oluşturuldu ve bugüne kadarki en pahalı Hint projelerinden biri. Bu arada, yapımcılar Prabhas ve Deepika'nın çektikleri ilk çekimin bir video baytını yayınladılar. Video, Prabhas ve Deepika Padukone'nin dünyanın en büyük kamerasında el ele tutuştuğunu gösteriyor.
Hint film endüstrisinin en büyük yıldızlarını film için bir araya getiren Nag Ashwin türünün ilk örneği. Filmle ilgili tüm aktörler ve teknisyenler için gerçekten nadir bir fırsat.
Birçok ulusal ve uluslararası ödül kazanan efsanevi aktris Savitri'nin hikayesi Mahanati'yi son olarak sunan Project - K, Vyjayanthi Movies'in yapımcısı ve kurucusu Aswini Dutt için çok sevilen bir rüya.
Amitabh Bachchan, Prabhas, Deepika Padukone dahil olmak üzere bugün Hint sinemasının en büyük isimlerini içeren ve dümende bir sinema sihirbazı Nag Ashwin'in (Mahanati şöhretinden) olduğu rüya gibi bir kadroyla, film severler gerçekten daha önce hiç olmadığı gibi sinematik bir film umabilirler artık. Hadi bakalım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?