Fragman Yayınlandı!

Shakun Batra'nın yakında çıkacak olan filmi 'Gehraiyaan'ın adı pazartesi günü fragmanda açıklandı. Deepika Padukone, Ananya Panday, Siddhant Chaturvedi ve Dhairya Karwa, merakla beklenen filmde kilit rollerde oynuyorlar. 25 Ocak'ta film Amazon Prime'da yayınlanacak.
Fragmanda iki çift (Padukone ve Karwa, Panday ve Chaturvedi) karmaşık ilişkileriyle mücadele ederken gösteriliyor. Padukone ve Chaturvedi videonun başında ve sonunda öpüşürken, ortakları Panday ve Karwa duygusal sahnelerde görünüyor.
Padukone, Panday, Chaturvedi ve Karwa'ya ek olarak, filmde önemli bölümlerde Naseeruddin Shah ve Rajat Kapur yer alıyor. Karan Johar'ın Dharma Productions ve Viacom18 Studios projeyi destekliyor.
Hindustan Times tarafından hazırlanan bir habere göre, yönetmen Shakun Batra şunları söyledi: ''Gehraiyaan benim için sadece bir film değil. Bu, insan ilişkilerinin inceliklerine bir yolculuktur, modern yetişkin ilişkilerine, duygu ve duygular labirentinde nasıl ilerlediğimize ve verdiğimiz her adımın, verdiğimiz her kararın hayatımızı ve çevremizdekilerin hayatlarını nasıl etkilediğine bir aynadır. İnanılmaz ekip ve Dharma Productions, olağanüstü yetenekli oyuncular ve ekip ve şimdi de Amazon Prime Video ile bu yolculuğa çıktığım için çok mutluyum. İzleyicilerin bu filmle bağ kuracağına inanıyorum."
Filmin yapımcısı Karan Johar, ''Gehraiyaan, modern ilişkilerin yoğun, gerçek ve dürüst bir gözlemidir ve Shakun insan duygularının karmaşıklığını tasvir etme konusunda olağanüstü bir iş çıkarmıştır. Bu, oyuncu kadrosunun ciddi ve güçlü performanslarıyla birleştiğinde filmi gerçekten ilgi çekici bir hikaye haline getiriyor. Gehraiyaan'ın prömiyerini Amazon Prime Video'da yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, Shershaah'tan sonraki ikinci işbirliğimiz ve evrensel olarak çekici aşk ve dostluk konusuna karşı kişinin hırsı, hedefleri ve mücadeleleri ile filmin Hindistan'daki ve dünyadaki izleyiciler arasında yankı bulmasını umuyoruz."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?