Genel Haber Serisi: Bollywood'da Neler Oldu

İşte karşınızda genel Bollywood'da Neler Oldu serisi.

83 filmi ile başlıyoruz. Kırmızı halı serildi ve drama da öyle! Ranveer Singh coşkusunu kontrol altında tutamadı ve Kapil Dev ile olan kardeşliğini tüm sosyal medyada gösterdi. Alia Bhatt, Ayan Mukerji, Karan Johar, Vaani Kapoor, Nora Fatehi, Ayushmann Khurrana ve diğer birkaç kişinin gösterimi süslediği yıldızlı bir gece oldu.
Richa Chadha ve Ali Fazal ile düğün sezonu devam ediyor! Uzun bir bekleyişin ardından, bu aşık çift için bir Mart düğünü hazır! Düğün mekanları seçimi sonuçlandırılıyor ve bu yakın zamanlı düğün için davetiyeler yakında çıkacak. Oley!
Aşktan bahsetmişken, Sushmita Sen'in hesabındaki tüm sosyal medya paylaşımları aniden durdu ve Rohman için duygusal notlar kayboldu. Meğer eşi ile ayrılmış. Yakışıklı model, evinden bile taşındı ve şu anda bir arkadaşının evinde kalıyor. Sushmita ve Rohman bizi aşka inandırmıştı ve ayrılıkları bize gerçek bir gönül yarası veriyor!

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/bolly-buzz-sushmita-rohman-end-relationship-richa-ali-to-marry-next-year/articleshow/88457572.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?