İki Farklı Geleneğe Göre Düğün Olacak

Son birkaç gündür medya, Vicky Kaushal ve Katrina Kaif'in düğünüyle ilgili haberlerle dolup taşıyor. Hafta sonu düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, çeşitli yayınlar nelerin beklendiğini haber vermeye başladı. Şimdi, Bollywood Hungama, bizlere, 7 Aralık'tan 10 Aralık'a kadar Fort Barwara'daki geleneklerin dışında başka gelenekler de olduğunu öğrendi. Düğün hem Hindu hem de Hristiyanlığa göre gerçekleştirilecek.

İyi bir kaynağa göre, Bollywood Hungama, Vicky Kaushal ve Katrina Kaif'in, biri geleneksel Hindu usulü, diğeri ise tipik bir Hıristiyan beyaz düğünü olmak üzere her iki düğün işlevine de sahip olacağını öğrendi. Ancak, her iki işlevin de aynı gün, yani 9 Aralık'ta gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belirsizliğini koruyor, çünkü her ikisi de zaman alıyor ve kıyafet ile makyaj arasında geçiş yapmak kısa bir süreç olmayacak. Bu zaman kısıtlaması göz önüne alındığında, geleneksel Hindu evlilik töreninin 9 Aralık'ta, Katolik düğün kutlamalarının ise büyük resepsiyondan önce 10 Aralık'ta gerçekleşmesi bekleniyor. Olur olur, zaten kırk gün kırk gece düğün.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/vicky-kaushal-katrina-kaif-wedding-couple-two-wedding-ceremonies-per-hindu-tradition-christian-white-wedding/

Yorumlar

 1. Bu saatten sonra diyecek bir şeyim yok, bu sitede karşılıklı ettiğimiz duaların kabulünü seyr ediyoruz. Kız annesi kadar duygusalım. 10 senelik gözağrım sonunda ona yakışan, seven, tabiri caizse eli-ayağı düzgün biriyle hayatını birleştiriyor. Dün bu 10 senede yüzünde görmediğim huzru gördüm ilk kez. Vicky geri kalan hayatımı sağlığına duacı olarak geçiricem, enişteciğim. Bim bam bim çatlasın duşmanlar benim de artık bir eniştem var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bollygirl6/12/21 23:06

   Eniştemiz can ya. Şaka maka yarın törenler başlayacak. Bi yandan şaşkınım bi yandan da mutluyum.

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?