Isabelle Kaif'in Ne Dediğine Bakalım ve Katrina Kaif'in Ailesini Yakından Tanıyalım

Sunny Kaushal, Katrina'yı Kaushal ailesi olarak memnuniyetle karşılarken, Katrina Kaif'in kız kardeşi Isabelle Kaif, Vicky Kaushal için kırmızı halılar seriyor tabiri caizse efendim.

Sosyal medyada şöyle güzel bir mesajı var, ''Dün bir erkek kardeş kazandım. Çılgın ailemize hoş geldiniz! Sana sahip olduğumuz için daha şanslı olamazdık! Sana dünyadaki tüm sevgiyi ve mutluluğu sonsuza dek ama sonsuza dek diliyorum.''
Vicky Kaushal'ın ailesi sektördeydi (babası Sham Kaushal tanınmış bir dublör yönetmeniydi), ancak Katrina Kaif'in “çılgın ailesi”, anne ve kardeşlerin takip ettiği mesleklerin çeşitliliği açısından dikkat çekici. Hadi biraz yakından tanıyalım onları.
Katrina Kaif'in annesi Suzanne Turquotte bir avukat olarak işe başladı, ancak hayır işlerine yöneldi ve 2015 yılında Madurai'deki Mount View Okulu'nda öğretmen eğitmeni olarak çalışmaya başladı.
Stephanie Turquotte, Katrina'nın en büyük kız kardeşi ve son derece özel biri olarak bilinir. Christine, Nat Spencer ile evli bir ev hanımıdır. Natacha Turquotte O'Gorman, Mike O'Gorman ile evli bir mücevher tasarımcısıdır.
Katrina'nın en küçük kardeşi Sonia Lee Turquotte, bir fotoğrafçı ve tasarımcıdır ve İngiltere, Surrey'deki Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi'nde Grafik Tasarım okudu. Katrina'nın tek erkek kardeşi Sebastien, yaratıcılığını dünyayla paylaştığı bir blogu olan ısmarlama bir mobilya tasarımcısı.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/katrina-kaif-sister-isabelle-kaif-welcomes-vicky-kaushal-to-her-crazy-family/

Yorumlar

  1. Melissa Turcotte bir matematikçi ve Los Alamos Ulusal Laboratuvarında çalışıyor. (İşinin ne olduğunu pek bilmiyorum😕) Christine de pek ev hanımı sayılmaz, kiprik kaynağı yapan bir merkezi var.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?