İşte Düğün Tarihi!

Bollywood yıldızları Katrina Kaif ve Vicky Kaushal'ın büyük düğününe sadece birkaç gün kaldı. Rajasthan'daki düğünün düzenlenmesiyle ilgili birçok ayrıntı ve söylenti internette dolaşıyor. Çift ve yakınları yaklaşmakta olan düğünle ilgili sessizliğini korurken, Sawai Madhopur bölge koleksiyoncusu düğünü doğruladı. Düğün, 7 Aralık - 10 Aralık tarihleri arasında Fort Barwara'da gerçekleşecek. Ay ay ay, davet etmezseniz alınırım.
Gelin ve damadın düğün şenliklerinin başlamasından bir gün önce 6 Aralık'ta mekana varmaları bekleniyor. Bu arada, aile üyeleri ve diğer misafirler 5 Aralık'tan itibaren Jaipur'a gitmeye başlayacak. Düğüne ayrıca Bollywood'dan birkaç oyuncu da katılacak.
Vicky Kaushal, geçtiğimiz hafta Katrina Kaif'in evinin önünde sık sık görüntülendi. Sevgilisini ziyaret ederken genellikle magazincilerden kaçınırken, cuma akşamı eniştem, Kaif'in oturduğu binaya gitmeden önce el salladı ve habercilere poz verdi.
Bu arada, yılın düğünü Rajasthan'ın Sawai Madhopur bölgesinden bölge koleksiyoncusu Rajendra Kishan tarafından onaylandı. Bölge Koleksiyoncusu, düğüne toplam 120 en iyi Bollywood ve diğer ünlülerin katılacağını açıkladı. Basına yaptığı açıklamada, "Düğüne toplam 120 davetlinin davet edildiği ve etkinliklerin 7 Aralık - 10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşeceği organizatörler tarafından bize bildirildi." dedi.

Yorumlar

 1. Bollygirl5/12/21 10:06

  Ayy evett sonunda. Bi heyecanlandım şimdi. Normalde VicKat fanı falan değilim ama bu düğün işi beni çok heyecanlandırıyor. Onlar sakladıkça insan merak ediyo valla. Seveni de sevmeyeni de bu düğünü bekler oldu ��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla benim favori çiftim denebilir. Vicky eniştem olduğu için....

   Sil
  2. Bollygirl5/12/21 21:45

   Ben de Vicky'yi çok sevdiğim için bekliyorum ya. Valla favori çiftim yok. Geneli iyi zaten.

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?