İşte Hakkında En Çok Paylaşım Yapılan Kadın Oyuncular

Bollywood oyuncularımıza duyulan sevgi aşikar. Yalnızca filmlerine gösterilen yoğun ilgiden değil, aynı zamanda sosyal medyada hakkında en çok tweet başlığı altında da bu karşımıza çıkıyor.
Ekrandaki çok yönlülüğü ile seyirciyi etkileyen Alia Bhatt, Hindistan'da hakkında en çok tweet atılan Bollywood oyuncusu olduğu öğrenildi. Priyanka Chopra Jonas ve Deepika Padukone gibi isimleri de geçti.
Alia Bhatt, Brahmastra ve RRR'den Gangubai Kathiawadi'ye kadar heyecan verici bir dizi film sayesinde ününü konuşturuyor. Alia'nın yanı sıra Priyanka Chopra'nın hayranları da yaklaşmakta olan filmi Jee Le Zara hakkında konuşuyorlar. Priyanka'nın Oprah Winfrey ile yaptığı röportaj ve diğer profesyonel gelişmeler, insanları desi kız (yerli) hakkında konuşmaya devam etti. Priyanka'nın yanı sıra Disha Patani de moda seçimleri hakkında ön plana çıkıyor. Disha, bu yılın başlarında vizyona giren Radhe filmi için hayranlarından olumlu sonuç aldı. Hııı.
Deepika Padukone film endüstrisindeki 14 yılını tamamlarken, hayranlar #14YearsofDeepikaPadukone kullanarak sohbetlerle kutladı. Hayranlar ayrıca anneliği memnuniyetle karşılayan ve bir kız çocuğu dünyaya getiren Anushka Sharma hakkında da konuşuyor. Oyuncu ekranda henüz görülmezken, yapım evi Clean Slate Filmz ile içerik odaklı başlıklar üreterek ses getiriyor. 2020'de Paatal Lok ve Bulbbul'un yapımcılığını üstlenen Clean Slate Filmz, bu yıl Mai ve Qala projelerini duyurdu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?