İşte Salman Khan'ı Anlatacak O Belgesel

Hint sinemasının ikonlarından biri olan Salman Khan'ın hayatını anlatan bir belgesel şu anda yapım aşamasında. Dizi, oyuncunun kamera dışında dürüst ve eğlenceli bir anlatımını sunacak.
Raporlara göre film, yıldızın film endüstrisindeki yolculuğundan film endüstrisindeki insanlarla olan denklemine ve tartışmalarına kadar olan yolculuğunun izini sürecek. Arkadaşları, ailesi ve onunla birlikte çalışan film endüstrisinden üyeler onun hikayesini anlatacak ve Salman'ın daha önce nasıl olduğu ve şimdi nasıl olduğu hakkında konuşacaklar. Hiç çekici gelmedi bana da, neyse.
Geçenlerde Salman Khan, PTI ile yaptığı bir röportajda, 33 yıllık sinema yolculuğunu belgelemek için bir belgesel dizisi yapma fikrini arkadaşı Rumen aktör-model Iulia Vantur'un bulduğunu açıkladı.
Viraf Sarkari'nin yönettiği belgesel dizisi, Khan'ın bugünkü süperstar olmasına yardım eden insanlardan da bahsediyor. Salman Khan, belgesel dizisinin Ekim ayında çekime başladığını ve insanların gelip sevdikleri ve sevmedikleri şeyler hakkında konuştuklarını söyledi. Tüm yolculuğunun dürüstçe ele geçirildiğini söyledi.
''Beyond The Star'' başlıklı belgeselin yapımcılığını Khan, Wiz Films ve Applause Entertainment üstlenecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?