Janhvi Kapoor: Kapoor Ailesi Eleştirilere Alışık

Hindustan Times Liderlik Zirvesi 2021'de konuşan Janhvi Kapoor, hayatı boyunca eleştiriye maruz kaldığını söyledi. Merhum aktör Sridevi ve yapımcı Boney Kapoor'un kızı olan oyuncu, ailesinin artık eleştiriye alıştığını söyledi.
Roohi yıldızı bir eğlence ailesinden geliyor. Sridevi bir aktörken, Boney Kapoor farklı dillerde bir dizi film yaptı. Amcaları Anil Kapoor ve Sanjay Kapoor da oyuncu. Janhvi Kapoor'un kız kardeşi Khushi Kapoor da oyunculuk kariyerine devam etmeyi planlıyor.
Sosyal medya eleştirisinin hayatındaki etkisinden bahseden Janhvi, daha önce 'çok değer verdiğini' ancak bunun olumlu ve olumsuz yanları olduğunu fark ettiğini söyledi. ''Bir noktada ona (sosyal medyadaki söylentilere) çok değer verdim çünkü kendime izleyicinin ne istediğini, ne söylediğini, nerede eksik olduğumu, ne üzerinde çalışmam gerektiğini anlamanın önemli olduğunu söyledim. Sosyal medyanın bunu denemek ve ölçmek için harika bir platform olduğunu düşündüm. Ama olumlu ve olumsuz yönleri var. Ayrıca, birçok insan sosyal medyada olmasına rağmen, bunun hala insanların çoğunluğunun sesi olmadığını tespit etmek gerekiyor. Bu onların düşündüklerinin büyük bir kısmı ama hesaba katılması gereken çok şey var, birçok değişken var. Eleştirilmeye alışığım. Sanırım hayatım boyunca buna alıştım. Biz aile olarak uzun zamandır alışkınız ama siz elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz.'' dedi.Zirvede konuşan amcası aktör Anil Kapoor da kendisinin ve ailesinin de alaylara maruz kaldığını ancak kendisinin de Janhvi ve hatta kızı Sonam Kapoor kadar bundan etkilenmediğini söyledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?