Kajol Shah Rukh Khan'ı Kıl Payı Kurtarmış

Shah Rukh Khan ve Kajol, 90'ların ikon haline gelen çiftiydi ve Varun Dhawan da dahil olmak üzere birçok çocuk ve gencin gerçek bir çift olduklarına inanmalarına yol açtı. Hatırlasanıza, hepimiz Bollywood'a adım attığımızda SRKAJOL çiftini evli zannetmedik mi? Cevap verin susmayın!
İşte bu ekran kimyasını ve büyüsünü beyaz ekrana geri getiren kişi, yönetmen Rohit Shetty oldu. Evet, Dilwale filmiyle. Bugün, bu hit film 6 yaşına giriyor ve onunla ilgili bazı ilginç bilgiler paylaşmaya karar verdik. Her ne kadar kaynağımız bu filmden 'hit' olarak bahsetse de, bence diğer birçok filmin gerisinde kalan bir film oldu. Pek de güzel değildi, bende etki bırakmadı açıkçası. Her neyse.
Bu film 90'ların en sevdiğimiz çiftini yeniden beyaz perdeye taşırken, aşkın yeni rengi Gerua'yı da verdi bize (gerua şarkısından bahsediyor, gerua ayrıca sarının bir tonudur). İzlanda'nın nefes kesici yemyeşil dağ zirveleri, şelaleler, gökkuşağı ve siyah kumlu ıssız bir noktada harap olmuş bir uçak arasında özgürce uçan bu çarpıcı turuncu görüntü, hala aklımızda taze. Ancak SRK, Gerua çekimlerini yaparken yaralanmaktan kıl payı kurtulmuş aslında.
Kajol, SRK'yi o anda çevirmemiş olsaydı hayatını kaybedebilirdi. Kajol, şarkının yapım videosunda parçayı çekme deneyimlerini paylaşırken bu olaydan bahsetti.
Aktris, Gerua'daki bir bölüm için bir mağaradaki şelalenin arkasında çekim yaptıklarını söyledi. Buradaki romantik parçanın provası sırasında Shah Rukh Khan'ın ciddi şekilde yaralanmış olabileceğini de sözlerine ekledi. Videodaki oyuncu, kendisi ve SRK antrenman yaparken Shah Rukh'un uçurumdan kötü bir şekilde düştüğünü ve onun için ölümcül olabileceğini söyledi. Şans eseri, Kajol hemen SRK'nin kolunu yakaladı ve onu büyük düşüşten kurtardı.
7 dakika 21 saniyelik videodaki bu açıklamaya tepki veren Shah Rukh Khan, Kajol'a ''Sana hayatımı borçluyum. Hayatım artık senin.'' diyor. Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?