Karan Johar Brahmastra Hakkında Duygusal Konuşuyor

14 Aralık'ta bu sabah posterin yayınlanmasından önce, süperstar Amitabh Bachchan, Ranbir Kapoor'un alevler içindeyken görüldüğü bir video yayınlayarak hayranlarına ve takipçilerine 'Brahmastra' dünyasına gizlice bir bakış attırdı. Film severler ve hayranlar uzun süredir filmin vizyona girmesini bekliyor. Bu film de bir yayınlanmadı gitti yahu.
Alia Bhatt'ın Ranbir Kapoor ile yaklaşmakta olan filmi duyurulduğundan beri haberlerde yer alıyor ve bugün filmin yapımcısı Karan Johar filmi tanıtmak için sosyal medya hesabını kullandı. Ayan Mukerji bir süredir sosyal medya hesabından birçok sahne arkası fotoğraf paylaşarak hayranlarının heyecanını artırdı.
Karan şöyle yazdı: ''Brahmastra hepimiz için bir sinema filminden çok daha fazlası…. Bir film yapımcısının üstlendiğini gördüğüm en büyük çaba… Bir ekip çalışmasını gördüğüm en uzun saatler… Oyuncu kadrosunun ve ekibin gösterdiği en zahmetli çaba…. Ayan için konseptten görselleştirmeye 7 yıllık bir yolculuk oldu ve ondan daha tutkulu bir adama henüz tanık olmadım. Geriye dönüp onun masum #wakeupsid anlatımına bir bakıyorum ve onun hakkında ne kadar koruyucu hissettiğimi hatırlıyorum… İlk filmini bu kadar sinemasal olarak olgunlaştıracağını hiç düşünmemiştim…. Sadece bir pop kültürü peri diyarı değil, aynı zamanda hayal bile edilemeyen bir evreni görselleştireceğini….. bugün onun meyvesinin eşiğinde duruyoruz ….. bırakması ve seyirci evreniyle karışması gereken çok sayıda kolektif fikri var. Tüm gücümüzle sevgisini ve kutsamalarını aradığımız o seyirci! Bu muazzam aşk ve tutku emeğinin vizyon tarihini yarın açıklıyoruz! Ah kaptan kaptanım, Ayan, sahne tamamen sizin! Her şeye sahip olup başarılar elde etsek bile ilk günkü heyecanı yaşamaya devam ediyoruz.''
Brahmastra'da kilit rollerde Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Amitabh Bachchan, Akkineni Nagarjuna, Dimple Kapadia ve Mouni Roy yer alıyor. Gelen haberlere göre film 9 Eylül 2022'de vizyona girebilir.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?