Karan Johar Saif Ali Khan'ın Shah Rukh Khan Gibi Olmasını İstemiş

Karan Johar'ın dillere destan filmi Kal Ho Na Ho kaliteli şarap gibi yıllanmış (harika bir tabir olduğu kanısındyım) filmlerden biri ve bunca yıl boyunca film herkesin kalbinde yerini aldı. Her aktör ve film yapımcısının benzer şekilde çekim günlerinden ilginç veya komik bir hikayesi vardır; Koffee With Karan'da görünen Saif Ali Khan bir keresinde yapımcı tarafından Shah Rukh Khan gibi davranmasını istediğinde onu nasıl aşağılanmış hissettiğini açıklamış. E yani öyle denir mi yahu? 
Nikhil Advani'nin yönetmenliğinde iki oyuncunun yanı sıra Preity Zinta, Jaya Bachchan, Sushma Seth, Reema Lagoo, Lillete Dubey, Delnaaz Irani ve çok daha fazla oyuncu yer aldı. Hatta film yılın en çok hasılat yapan filmi olmaya devam etti.
Tekrar meselemize dönelim; Saif Ali Khan ve Sara Ali Khan, 2019'da Koffee With Karan'da göründüğünde, Omkara yıldızı film yapımcısının onu Kal Ho Na Ho setlerinde nasıl güvensiz hissettirdiğini ortaya çıkardı. Ne yazık ki, Karan'ın Shah Rukh Khan gibi davranmasını istediği olayın gerçekleştiği zaman Saif'in de doğum günüydü. Cuk.
Bölümlerden birinde Karan Johar, Saif Ali Khan'a kendisini güvensiz hissettiren biri olup olmadığını sordu, zaman kaybetmeden Karan'ın adını söyledi ve ''Bir zamanlar beni güvensiz hissettirdin.'' dedi ve ''Filmi çekiyorduk ve sen 'Shah Rukh Khan gibi davranmanı istiyorum' dedin ve ben 'Oh, hayır, neden kendim kadar iyi değilim' dedim ve sonra sen 'Hayır, hayır filmde, dedin, sen de onun gibi ol."
Buna tepki gösteren Karan abimiz, Saif'in açıklamasını yanlış anladığını iddia etti ve hikayenin kendi tarafını temize çıkaran Karan, ''Yanlış anladınız. Gerçekten çılgın bir hikayeydi o. Shah Rukh'un filmde Saif'in yaptığını yapması gereken bir sahne var. Ama filmde bunu önce Saif yapıyor.''
Karan Johar, setlere erken gelen ve iyi performans gösteren Shah Rukh Khan'ın; SRK'den etkilenerek aynı şeyi Saif Ali Khan'dan da bekledi. Bu nedenle yönetmen, tüm sahnelerini çok dikkat çekici bir şekilde yaptığı için Don yıldızı gibi davranmasını istedi.
Saif Ali Khan sözlerini bitirirken, ''Artık yetişkin bir adamım.'' dedi. Yetişkin olmakla arasındaki bağlantıyı çözen var mı?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?