Katrina Kaif Vicky Kaushal ile Evlenmeden Önce Tek Bir Şart Sunmuş!

Eniştem Vicky Kaushal ve Katrina Kaif, 9 Aralık'ta Rajasthan, Sawai Madhopur'daki Six Senses Fort Barwara'da evlendi. Oyuncular, düğünden sonra sosyal medyadan düğünlerinden güzel kareler paylaştı ve hepsi harika, profesyonelce fotoğraflar. Düğünlerinin ve düğün öncesi şenliklerinin fotoğrafları bir peri masalından fırlamış gibi görünüyor ve ikisi bu fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar. Ama Vicky'nin Katrina'yı evlenmeye ikna etmesi kesinlikle zor olmuş. Katrina'nın bir arkadaşı kısa süre önce aktrisin Uri oyuncusuyla evlenmeyi kabul etmeden önce sunduğu tek şartı açıkladı. Evet, Kat'ımız, Vicky ile evlenmek için bir şart ortaya koymuş.

Katrina'nın bir arkadaşı gazeteci Subhash K Jha'ya, "Her şey çok ani oldu... tanışmaları, flörtleri, romantizmleri, evlilikleri. Vicky Kaushal, iki aylık ilişkilerinin ardından, onun hayatını birlikte geçirmek istediği kadın olduğuna karar verdi. Katrina daha az emindi Vicky'ye göre. Bir önceki ayrılığının yaraları yüzünden hâlâ acı çekiyordu. Vicky'yi seviyordu ama zamana ihtiyacı vardı."
Arkadaşı, "Evliliğe evet diyene kadar peşinden gitti. Ama bir ön şart ileri sürdü. Ailesine, annesine ve kardeşlerine, ona gösterdiği sevgi ve saygının aynısını göstermesi gerekiyordu." dedi.

Şimdi Katrina, Vicky'nin kardeşleriyle çok iyi anlaştığını görmekten çok mutlu. Arkadaş, "Düğünden önce ailesi Vicky Kaushal ile tanışmamışlardı bile. Şimdi, sanki onu tüm hayatları boyunca tanıyorlarmış gibi." diyor. Oyyy.
Katrina ve Vicky şu anda balayında ve ikisi bugün Mumbai'ye geri dönecekler. Bildirildiğine göre, oyuncular yakında kendi filmlerinin setlerine geri dönecekler. Katrina'nın Salman Khan ile Tiger 3'ün çekimlerine devam edeceği söyleniyor.

Kaynak: https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/katrina-kaif-and-vicky-kaushal-wedding-the-bride-had-this-one-condition-before-agreeing-to-get-married-1967687/

Yorumlar

 1. Aman da aman şart da sunarmış yeni gelinimiz ❤️ Hani balayına gitmeyeceklerdi yaw?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen sondaki bilgiye ben de şaşırdım. Ne kadar doğru bilmiyorum, olanı çeviriyorum valla.

   Sil
  2. İngilizceden mi çeviyorsunuz? Yoksa Hintçe biliyor musunuz? :)

   Sil
  3. İngilizceden çeviriyorum fakat az çok Hintçe bilgimiz de var şükür 😄 bazı cümleler Hintçe olabiliyor, onları da çoğunlukla çevirip yazıyorum. Çeviremediklerimi eklemiyorum :)

   Sil
  4. Hmm anladım. İngilizceniz iyi olmalı o zaman :) Uzun yıllar Bollywood'la içli dışlı olunca Hintçe de kendiliğinden az çok öğreniliyor ama tabii bazen tıkandığımız yerler de oluyor :) Ahh biz Bolly severler yok muyuz 🤣

   Sil
 2. salman khan ne hissetti acaba ?

  YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?