Katrina Kaif Yeni Projeyi Bizzat Kendisi Duyurdu

Vicky Kaushal ve Katrina Kaif, Jaipur'da rüya gibi bir düğün yaptıkları için bu ayın başlarında manşetlere çıktı. Düğünlerinin fotoğrafları sosyal medyayı salladı. İkili şimdi şehre geri döndü ve Katrina, oyuncu Vijay Sethupathi ile yeni filmini duyurdu.

Sooryavanshi aktrisi daha birkaç gün önce yönetmen Sriram Raghavan ile görüntülendi. O zamandan beri film yapımcısıyla yeni projesi hakkında söylentiler var.
Katrina Kaif cuma günü çalışmaya devam etti. Noel arifesinde, bir sonraki filmi 'Merry Christmas'ı duyurma fırsatını yakaladı. Sriram Raghavan ve Vijay Sethupathi ile işbirliğini açıklarken, “Yeni başlangıçlar” yazdı açıklamaya. Fotoğraflar linkte mevcut.
Katrina daha sonra ekledi, "Yönetmen Sriram Raghavan's for Merry Christmas ile SETE DÖNDÜ! Her zaman Sriram Efendi ile çalışmak istemişimdir. Konu gerilim filmleri sergileyen anlatılar söz konusu olduğunda bir usta ve onun tarafından yönetilmek bir onur… Yapımcılığını Ramesh Taurani ve Sanjay Routray'in üstlendiği bu filmde Vijay Sethupathi ile birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyorum.''
Merry Christmas, Katrina Kaif ve Vijay Sethupathi'nin ilk işbirliğini işaret ediyor. Filmin önümüzdeki yıl kışın sinemalarda vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/indeed-a-merry-christmas-for-katrina-kaif-vijay-sethupathi-as-they-team-up-for-sriram-raghavans-next/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?