Meğer İlk Tercih Onlarmış!

Ünlü film yapımcısı Aanand L Rai, Akshay Kumar, Sara Ali Khan ve Dhanush'un birlikte oynadığı romantik komedi Atrangi Re'nin vizyona girmesine hazırlanıyor. Yapımcı bu projeyi birçok kez kalbine çok yakın bir şey olarak tanımladı ve filmin ana fikrini 24 Aralık'ta vizyona girene kadar gizli tuttu. Rai'nin bu film için ilk tercihinin Salman Khan olduğunu öğrendik.

"Atrangi Re'nin ruhu, arzu edilen erkekler kavramında yatar ve bu nedenle, Rai'nin aklına gelen ve arzulanan bir sihirbazdan sevgilisine dönüşen rolünü oynayan ilk aktör Salman Khan'dı. Süperstar bu konsepti sevse de işler öyle gitmedi. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya verdiği demeçte, ikisinin en iyi bildiği nedenlerden dolayı yerinde kalıyor." dedi. Bu, Rai'nin Salman'a bir uzun metrajlı filmle (Zero) ikinci kez teklif götürmesiydi ancak işler yolunda gitmedi. Salman'dan sonra Rai'nin bir sonraki tercihi Hrithik Roshan oldu.
"Yine, Salman gibi, Hrithik de kadınlar arasında benzersiz bir hayran kitlesiyle Hint sinemasının en çok arzu edilen aktörleri arasında.'' diyen kaynak bize daha fazla bilgi verdi ve ikisinden sonra Rai'nin biraz tereddütle Akshay Kumar'a teklif götürdüğünü ve onun vizyonuna hemen inandığını ve bu aşk hikayesinin ruhunu oynamaya başladığını ekledi.
"Akshay genel olarak risk alan biri ve Hint sinemasında daha önce yapılmamış bir rolü keşfetme riskini almaya fazlasıyla istekliydi. Çekimin ilk gününden itibaren Aanand L Rai ile doğru notu aldı ve bugün, ikisi Atrangi Re - Raksha Bandhan ve Gorkha'dan sonra 2 filme daha hazırlanıyorlar." dedi.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/scoop-salman-khan-hrithik-roshan-first-choice-atrangi-re-alongside-sara-ali-khan/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?