Meğer Rishi Kapoor Bu Hanımlara Pek Bir Kızmış!

Merhum oyuncu Rishi Kapoor, çok açık sözlü ve cesur bir kişiliğe sahipti. Tartışmalı konularda, röportajlarda ve sosyal medyada insanlara seslenmekten çekinmedi. Bir keresinde Deepika Padukone ve Sonam Kapoor'u Karan Johar'ın programında yaptıkları yorumlar nedeniyle açıkça eleştirdi.
Bilmeyenler için, Deepika ve Sonam Koffee With Karan'a birlikte bir kere katılmışlardı ve bölüm en hafif tabirle 'hararetlendi'. Deepika'nın o sırada kendisini Katrina Kaif ile aldattığı bildirilen eski erkek arkadaşı Ranbir Kapoor'u açıkça eleştirdiler. Sonam, Ranbir'in bir arkadaş olarak harika olduğunu ancak bir erkek arkadaş olarak bu konuda o kadar emin olmadığını belirtti.
Birkaç gün sonra, Rishi Kapoor'a bu hanımefendilerin, oğlu Ranbir Kapoor'u hedef alması hakkında sorular soruldu. Deepika ve Sonam'a açıkça kızgındı ve onlara gerçekten önemli olan konulara odaklanmalarını tavsiye etti.
İfadeleri hakkında konuşurken, ''Bu sadece sınıflarını/derecelerini gösteriyor. Onlara her zaman kıkırdamayı bırakmalarını ve bunun yerine büyümelerini ve olgun davranmalarını söylemek istiyorum. Onlar işlerinden dolayı değil, babalarının kızı oldukları için programa çıkıyorlar! Meslektaşları hakkında konuşmayı bırakıp onları aşağılamalarını tavsiye ederim.'' Oooo kavga!
''Bütün bunları yapmak yerine kariyerinize odaklanın. Neden bu kadar çok dedikodusu olan programları yönetiyorsunuz ki? Koffee With Karan'ı daha önce kardeşim Neetu ile yapmıştım; Gösterimizde büyük bir dostluk ve kahkahalar vardı. Biz kimseyi ezmedik. İnsanları toplum içinde kirli çamaşırları yıkamaya teşvik etmeniz gerektiğini düşünmüyorum. Ranbir’in de kimseyi aşağıladığını asla görmezsin.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?