Mükemmel Kadro Umutları Yeşertiyor!

Sam Bahadur filminin oyuncu kadrosuna iki ekleme daha yapıldı - Fatima Sana Shaikh ve Sanya Malhotra. RSVP ve Meghna Gulzar'ın Sam Bahadur'unda zorlu roller üstlenmeye hazırlanıyor bu ikili. Hindistan'ın en büyük savaş kahramanlarından biri olan Sam Manekshaw'ın yaşamına ve zamanına dayanan Sam Bahadur'un kadrosuna dahil olduklarının duyurulması da yönetmen Meghna Gulzar'ın doğum gününe denk geliyor. İkisi de aradan çıktı yani.

Manekshaw'ın askeri kariyeri kırk yıl ve beş savaşa yayıldı. Mareşal rütbesine terfi eden ilk Hint Ordusu subayıydı ve Hint Ordusunun 1971 Hint-Pak savaşındaki kesin zaferi, Ordu Kurmay Başkanı olarak komutası altındaydı. İlginç bir şekilde, bu yıl da 1971 savaşının 50. yılını anıyor.
Vicky Kaushal, kahramanın karakterine hayat verirken, Sanya Malhotra, Manekshaw'ın direği ve gücü olan karısı Silloo'yu oynayacak. Fatima Sana Shaikh, ülkenin ilk kadın Başbakanı Indira Gandhi'nin yerine geçiyor.
Sam Bahadur yönetmeni Meghna Gulzar, ''Kutlayacak çok şeyim var... 1971 Savaşı'nda güçlerimizin tarihi zaferinin 50. yılını anmanın gururu var. Ve Sanya Malhotra ve Fatima Sana Shaikh'in Sam Bahadur ekibine katılması çok heyecan verici. Her ikisinin de filmdeki rolleri büyük bir hassasiyet, saygınlık ve soğukkanlılık gerektiriyor ve bu karakterleri hayata geçiren hanımları dört gözle bekliyorum.''
Vicky Kaushal, ''Sanya ve Fatima, karakterleriyle Sam Bahadur'un hikayesine daha fazla karakter ve içerik katıyor ve onlarla ilk kez birlikte çalışacağım için çok heyecanlıyım. Karakterleri, adını duyduğumuz en etkili kişiliklerden biriydi ve şimdi izleyiciler onların kahramanlıklarının, bağlılıklarının ve dayanıklılıklarının hikayesine tanık olacak. Her ikisine de Manekshaw ailemize hoş geldiniz diyorum ve perdeyi neslimizin en yetenekli ve çalışkan iki oyuncusuyla paylaşmayı dört gözle bekliyorum.'' Kadro çok iyi ve ben çok heyecanlıyım!

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/meghna-gulzars-sam-bahadur-starring-vicky-kaushal-announced-sanya-malhotra-to-play-his-wife-fatima-sana-shaikh-to-essay-indira-gandhis-role/

Yorumlar

  1. Çıkmasını sabırsızlıkla bekleyeceğimiz bir film daha :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu heyecanı yaşatanlara şükürler olsun 🤭

      Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?