O Yalnızca Bir Film Değil!

Bollywood'un artık -bana göre- olmazsa olmazları arasında yer alan Ranveer Singh, yaklaşmakta olan filmi '83'ün fragmanının hayranlarından büyük sevgi ve takdir almasının ardından duygusal bir not paylaştı. Oyuncu, 1983'te Dünya Kupası'nı eve getiren oyuncuların ikonik hikayesinin sinematik anlatımının bir parçası olmaktan onur duyuyor. Ranveer'in mükemmel bir iş çıkardığını düşünüyorum kesinlikle. Dört gözle bekliyorum.
Ranveer, kriket sahasındaki finallerde güçlü Batı Hint Adaları takımını yenerken, 1983'te mazlum birimi gıpta edilen Dünya Kupası zaferine taşıyan efsanevi Hint kriket takımı kaptanı Kapil Dev'in rolünü oynuyor.
Ranveer Singh, sosyal medyasında paylaştığı içten bir notta şunları söyledi: ''Ülkedeki ve dünyanın her yerindeki film hayranlarına, film kardeşliğimize, basına… hayatın her kesiminden ve nesilden insanlar filmin fragmanını beğendi ve biz de teşekkür ederiz. Bu sadece bir film değil - Hint tarihinde her şeyi değiştiren o ana görkemli bir saygı duruşu!''
Ranveer Singh şunları ekledi: "Bu, 1983'teki Hint Kriket Takımının büyük başarısı. Bu adamlar birer efsane ve ikonik hikayelerinin beyaz perdede sinematik anlatımının bir parçası olmak bir onurdur! Bir kez daha, cömert ve sevgi dolu mesajlarınız için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim! Kaptan Kabir Khan, hayal ettiğiniz her şey bu! Saygıyla!"
Kabir Khan'ın yönettiği '83', 24 Aralık 2021'de vizyona girecek. Hadi inşallah!

Yorumlar

 1. Bollygirl3/12/21 23:01

  Bu filmden çok umutluyum. Dört gözle bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
 2. Bollygirl3/12/21 23:13

  Yorumum cevaplanınca siteden bildirim alamıyor muyum? Hani oluyor da bana mı gelmiyor diye soruyorum. Böyle tek tek cevap var mı diye haberlere bakmak zor oluyor:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok, maalesef. Alamıyoruz. Biz de alamıyoruz, yorum sayısına göre anlıyorum birilerinin yorum yaptığını. Ama şu an hala işlem aşamasında olan bir site, resmi site haline gelmesi zaman alacak. O zaman belki bildirimler vs. Açılabilir. İlginize teşekkürler bu arada!

   Sil
  2. Bollygirl4/12/21 13:58

   Evet ben de yorum sayısına bakıyorum :D Asıl ben teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel düşünülmüş bir site ve her gün düzenli olarak siteye bakıyorum. Bildirim gelmese de olur, bir şekilde anlıyoruz zaten yorumlardan.

   Sil
  3. Ah süper! Teşekkür ederiz!

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?