Onları Çift Olarak Görmek İlginç Olurdu

Bollywood'un en güzel yanı aslında aşk çemberleri ve güzel çiftler. Her yaş ve deneyim aralığındaki Bollywood oyuncularıyla biz izleyiciler, beyaz perdede filizlenen yeni aşkların yanı sıra bazı ilginç performanslara tam anlamıyla tanık olduk. Sanak'taki Vidyut Jammwal & Rukmini Maitri ikilisinden Sajid Nadiadwala'nın Tadap'ındaki Ahan Shetty & Tara Sutaria ikilisine kadar birçok yeni çift, gözümüzü gönlümüzü açtı.
Önümüzdeki yıl tamamen yeni senaryolar ve yeni eşleşmelerle ilgili olacağından, 2022'de görmeyi umduğumuz 4 Bollywood çifti karşınızda. Olur mu olmaz mı bilmiyoruz ama bence hepsi olabilir, çünkü harikalar.
Fatima Sana Sheikh ve Sidharth Malhotra
Yakışıklı oyuncumuzla eşleşen Fatima Sana Sheikh, Sidharth Malhotra ekranda yeni reklam işbirliğini ortaya koyduklarından beri şehrin yeni konuşması haline geldi. Bu yeni ikiliden yansıyan çekicilik ve tuhaf hisler, onları birlikte bir film için bir araya getirmek için hepimizi heyecanlandırdı. Umarım olurlar, yakışmışlar dıştan bakınca. Detayını bilemem.

Kiara Advani ve Vicky Kaushal
Vicky Kaushal ve Kiara Advani, izlemesi harika olabilecek çift. İkili, 2018 yılında Netflix antoloji filmi Lust Stories'de birlikte rol aldı. Uyumları harika ve samimi çiftin yakında filmlerde birlikte çalışmasını gerçekten dört gözle bekliyoruz. Evet!

Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor
Bir süre önce sektör, Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un "Ranbhoomi" projesinde birlikte çalıştığına dair spekülasyonlarla doldu. Ancak bir şey çıkmadı ama yine de umutluyuz. Her iki oyuncu da büyük bir hayran kitlesine sahip ve onları gelecek yıl bir filmde görmek çok güzel olacak. Hmmm...Bilemedim.

Ranveer Singh ve Bhumi Pednekar
Son olarak, Ranveer Singh ve Bhumi Pednekar'ı bir filmde görmek ilginç olurdu. Bhumi daha önce oyuncu kadrosu yönetmeni olarak çalışırken, Ranveer Singh ile tuhaf bir seçme deneyimi yaşadı. Belki ileride bir araya gelir de görürüz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?